Προς το περιεχόμενο

warwick streamer $$


Προτεινόμενες αναρτήσεις

γεια χαρα!

 

ψηνομαι να αγορασω ενα warwick streamer $$ 5αρι αλλα δυστυχως δεν υπαρχει διαθεσιμο στην ελληνικη αγορα αυτη τη στιγμη για να το ακουσω και να το δω πανω στα χερια μου. υπαρχει καποιος που να το εχει για να μου πει την αποψη του και αν ηταν δυνατον να το δοκιμαζα λιγακι? ξερω, ισως ζηταω πολλα, αλλα επειδη βιαζομαι λιγο την αγορα του οργανου και δε θελω να ψωνισω με κλειστα ματια.

 

ευχαριστω εκ των προτερων!

t ain't braggin if you CAN back it up

jaco.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είχα δοκιμάσει το συγκεκριμένο... Απίστευτο όργανο... Πολύ ωραίο ήχο και πολύ all around... Αν δεν υπάρχει διαθέσιμο αυτή τη στιγμή και βιάζεσαι καλύτερα θα σου έλεγα να δοκιμάσεις κάτι άλλο ώστε να το έχεις πιάσει στα χέρια σου... Από την άλλη τέτοια όργανα μπορείς να τα μεταπουλήσεις εύκολα... Γνώμη μου είναι πάντως πως καλύτερα να δοκιμάζεις κάτι οπότε πήγαινε σε κάτι άλλο...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι 4χορδο και είναι το corvette, όχι streamer με τους humbuckers.

 

ψηνομαι να αγορασω ενα warwick streamer $$ 5αρι

 

Σε 5χορδο warwick στις αγγελίες εδώ είδα τα

http://www.noiz.gr/index.php?action=classifieds;sa=view;id=22827

και

http://www.noiz.gr/index.php?action=classifieds;sa=view;id=22737

 

Το 2ο είναι πολύ κοντά σε αυτό που ψάχνεις αλλά είναι rockbass. Πάντως εάν το δοκιμάσεις πιθανόν θα πάρεις μια πάρα πολύ καλή ιδεα του τι παίρνεις.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η αληθεια ειναι οτι τσεκαρα τις αγγελιες πριν ποσταρω οποτε ειδα γενικα τι παιζει. απο κει και περα σκεφτομαι να κανω περιπου οτι προτεινει ο/η evilnye, φαταζομαι ακομα ακομα οτι ο εισαγωγεας θα εχει κατι αλλο σε streamer για να δω πως καθεται στο χερι μου. απο κει και περα, ο ηχος φανταζομαι δεν θα απεχει πολυ απ το corvette $$ με το οποιο εχω παιξει και το γνωριζω πανω κατω. swamp ash ειναι και τα 2 με ιδιους μαγνητες και νομιζω ιδια ηλεκτρονικα.

 

ευχαριστω παντως για την ανταποκριση!

cheers!

t ain't braggin if you CAN back it up

jaco.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πολυασχολούμαι με warwick (τα βρίσκω υπερβολικά ακριβά) αλλά έχω δοκιμάσει τα συγκεκριμένα doublebuck και να σου πώ την αλήθεια δεν μου έκαναν ιδιαίτερη εντύπωση. Αν μπορείς τσέκαρε και κανένα Spector. Πάντως αν δοκίμασες corvette doublebuck και σ'άρεσε καλύτερα save up some dough και πάρε το corvette αντί του streamer, εγώ δεν βρήκα κάτι ουσιαστικά καλύτερο στο τελευταίο. Αν έχεις κολλήσει με το design βέβαια άλλο καπέλο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

dude, ( ;-) ) ποιος φερνει spector στο ελλαντα?

 

ο μεταλλιδης δεν φερνει πια... :S

 

και απ οτι μου ειπε, δεν φερνει και κανεις αλλος...

t ain't braggin if you CAN back it up

jaco.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου