Προς το περιεχόμενο

Wah Wah Mods.Σε ποιον και γιατι.


nikos17m

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας φιλοι λοιπον εχω ενα wah wah και θελω να το μονταρω.Ειμαι αναμεσα στον Jam και στον Telegun.Θα ηθελα να μου πειτε ποιος κανει καλυτερη δουλεια.

Σας Ευχαριστω

Νικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε Νίκο δυστυχώς δεν έχει τύχει να απευθυνθω στον TeleGun για κάποια κατασκευή (παρόλο που απ' ότι ξέρω είναι καταπληκτικος). Θα σου πω όμως την εμπειρία μου απο τον απιαστο τεχνίτη πεταλιών τον Jam, χωρίς να θέλω να κάνω κάποια διαφήμιση απλα θέλοντας να σε πληροφορήσω, ο Jam είναι εξαιρετικος και έχει και πολυ καλες modes για Wah τις οποίες μπορείς να τις checkaris και στο site του. Σου δίνω ένα link για να τα checkaris, εγώ πάντος προσωπικά είμαι πολύ ικανοποιημένος.

 

http://www.jampedals.com/index.php?page=mods&hl=el_GR

 

 

-=Music is my Aeroplane=-

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χωρίς να θέλω να κάνω κάποια διαφήμιση απλα θέλοντας να σε πληροφορήσω, ο Jam είναι εξαιρετικος και έχει και πολυ καλες modes για Wah

 

+1000 δαγκωτό  ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα και οι δυο ειναι μεγαλα μαστορια... Επομενως δεν παιζει διαφορα στην ποιοτητα.... Επικοινωνησε και με τους δυο για τον χρονο που θα χρειαστουν, τσεκαρε τις τιμες και πραξε αναλογα.... Τι wah εχεις και τι ακριβως θες να κανεις;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου