Προς το περιεχόμενο

ΔΕν ΣΤΕΛΝΩ ΕΠΑΡΧΙΑ ????


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα σε ολους θα ηθελα να κανω μια ερωτηση βλεπω συχνα στις αγγελιες το μηνυμα -Δεν στελνω επαρχια-Μονο αθηνα -μονο θεσσαλονικη κτλ.

Θα ηθελα να ρωτησω γιατι?

Ποιος την εχει πατησει επειδη εστειλε ενα πεταλακι στην επαρχια?

Εχασε κανεις τα λεφτα του?

η το αντικειμενο που εστειλε.

Γιατι ως γνωστον ολα τα δεματα ειναι ασφαλισμενα μπορεις να το στειλεις μεσο αντικαταβολης .

Το πορταλ εδω εχει ενα ειδος φιντμπακ και βλεπεις ποιος ειναι αξιοπιστος....

Παντως εγω που μενω επαρχια οσες φορες πουλησα η εδωσα κατι ποτε δεν ειχα καποιο προβλημα και τις περισσοτερες φορες πρωτα επερνα ή επερνε το αντικειμενο και μετα μου κατεθεται τα λεφτα.

Μηπως το δυσκολο της υποθεσης ειναι να πας μεχρι το ταχυδρομιο η να ερθει ο κουριερ στο σπιτι σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εγώ εχασα ενα maximizer από έναν βολιότη ΤΟΝ ΝΙΚΟΛΑΚΗ... Επίσης από δράμα ήταν ένας καραγιόζης άσε φίλε.. ΑΝ ΤΟΝ ΒΡΩ ΘΑ ΤΟΝ ΦΑΩ ΖΩΝΤΑΝΟ. Επαρχία τεΛΟς ΦΊΛε Τουλάχιστον για μένα.

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια σε φάσεις υπάρχει και η άποψη ότι και η Θεσ/νίκη είναι επαρχία...  ::)

 

ΠΩ θεος...

Να φανταστώ πως δεν ήταν μπηχτή για τους νότιους...  ;D

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν νομιζω ΓΙΩΡΓΟ το δυσκολο ειναι να πας στο ταχυδρομειο...απλα ειναι καποιοι που ειναι τοσο ξεφτιλες που για 50,10,20 ευρω θελουν να γινονται ξεφτιλες....και κατα τη γνωμη μου αμα φορας παντελονια...πρεπει να τα τιμας κιολας.....αν βεβαια εχεις και τιποτα μεσα....αλλιως νομιζεις οτι ξηγεσαι φινα και ωραια με την μαλακια που κανεις.....

Πιστευω οτι συναλλαγες σαν την δικης μας...που πρωτα πηρες τα προιοντα και σου ειπα παρε τον χρονο σου και βαλε τα λεφτα οποτε μπορεις........και ητανε πραγματικα τιμια και απο μερους μου που σου ειπα τα πραγματα ειναι ετσι....σε αυτη την κατασταση και δεν σου εκρυψα τιποτα αλλα και εσυ απο την μερια σου ησουν κυριος και εκανες αυτο που ενιωθες οτι πρεπει.

Τωρα απο κει και περα εγω ξεφτιλας και γελοιος για 200 ευρω δεν γινομαι...εχω και μια υπερηφανεια.....αλλα φαντασου τι κακομοιρης ειναι ο αλλος που κανει την μπινια που μαλλον του λειπουν.......

 

 

 

σορρυ για το βρισιμο αλλα με εκνευριζει αυτο το πραγμα.....

(δεν την εχω πατησει αλλα καταλαβαινω πως ειναι).το κακο ειναι οτι την πληρωνουν και ανθρωποι που δεν φταινε....... >:(

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βέβαια σε φάσεις υπάρχει και η άποψη ότι και η Θεσ/νίκη είναι επαρχία...  ::)

Δυστυχώς σε πολλές περιπτώσεις και σε σύγκριση με την Αθήνα, η Θεσσαλονίκη είναι ΠΟΛΥ επαρχία. Και δεν φταίει πάντα το Κράτος των Αθηνών που λέει και ο περίεργος...

Και, για να μην αρχίσετε, είμαι ΑΚΡΑΙΑ Θεσσαλονικιός.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα πως ειναι ποτε δυνατον να την πατησατε?

με ποιον τροπο στελνετε στην επαρχια ? με το κτελ  ?

 

Ο πιο ευκολος τροπος ειναι να πατε στις ταχυμεταφορες του ΕΛΤΑ ,μεσω αντικαταβολης. Και το δεμα ειναι ασφαλισμενο και τα λεφτα τα παιρνεις μεσα το πολυ σε μια βδομαδα.

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς σε πολλές περιπτώσεις και σε σύγκριση με την Αθήνα, η Θεσσαλονίκη είναι ΠΟΛΥ επαρχία. Και δεν φταίει πάντα το Κράτος των Αθηνών που λέει και ο περίεργος...

Και, για να μην αρχίσετε, είμαι ΑΚΡΑΙΑ Θεσσαλονικιός.

Σεβαστή η αποψή σου αλλά δεν συμφωνώ,η Θεσσαλονίκη είναι πόλη με λίγους επαρχιότες η αθήνα είναι πολλές επαρχίες μαζεμένες... διότι υπάρχουν περισσότερες δουλειές..

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου