Προς το περιεχόμενο

ΔΕν ΣΤΕΛΝΩ ΕΠΑΡΧΙΑ ????


sils

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Eγω εστειλα αντικαταβολη ενα floor pod σε εναν Γιαννιωτη απο εδωμεσα, του εστειλα τον αριθμο αναζητησης και τον πηρα αμετρητες φορες να παει να το παρει και με εγραφε κανονικα.

Αποτελεσμα?

Πληρωσα και το πηγαινε του δεματος και το ελα και τα τελη αποθηκευσης και το αντικειμενο μου ηρθε 1.5 μηνα μετα πισω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα πως ειναι ποτε δυνατον να την πατησατε?

με ποιον τροπο στελνετε στην επαρχια ? με το κτελ  ?

 

Ο πιο ευκολος τροπος ειναι να πατε στις ταχυμεταφορες του ΕΛΤΑ ,μεσω αντικαταβολης. Και το δεμα ειναι ασφαλισμενο και τα λεφτα τα παιρνεις μεσα το πολυ σε μια βδομαδα.

 

εγω παντως ποτε δεν εχω στειλει με αντικαταβολη γιατι θεωρουσα οτι αυτος που εχω απεναντι μου ειναι αξιοπρεπης και δεν επεσα εξω ...τι να πω τυχερος

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα πως ειναι ποτε δυνατον να την πατησατε?

με ποιον τροπο στελνετε στην επαρχια ? με το κτελ  ?

 

Ο πιο ευκολος τροπος ειναι να πατε στις ταχυμεταφορες του ΕΛΤΑ ,μεσω αντικαταβολης. Και το δεμα ειναι ασφαλισμενο και τα λεφτα τα παιρνεις μεσα το πολυ σε μια βδομαδα.

 

Αν δεν δεχτεί την αντικαταβολή με το έτσι θελω επειδή άλλαξε γνώμη το δέμα γυρίσει πίσω και πληρώσω διπλά μεταφορικά θα τα πληρώσεις εσυ κουμπάρε?

www.facebook-codes.info

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σεβαστή η αποψή σου αλλά δεν συμφωνώ,η Θεσσαλονίκη είναι πόλη με λίγους επαρχιότες η αθήνα είναι πολλές επαρχίες μαζεμένες... διότι υπάρχουν περισσότερες δουλειές..

Μιλάω για τεχνολογικές και πολιτιστικές υποδομές. Όχι για κατοίκους.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν δεχτεί την αντικαταβολή με το έτσι θελω επειδή άλλαξε γνώμη το δέμα γυρίσει πίσω και πληρώσω διπλά μεταφορικά θα τα πληρώσεις εσυ κουμπάρε?

καλα ρε μαστορα μην στελνεις ο.κ δεν χρειαζεται να εισαι επιθετικος κλπ...κλπ......εγινες κατανοητος

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δυστυχώς σε πολλές περιπτώσεις και σε σύγκριση με την Αθήνα, η Θεσσαλονίκη είναι ΠΟΛΥ επαρχία. Και δεν φταίει πάντα το Κράτος των Αθηνών που λέει και ο περίεργος...

Και, για να μην αρχίσετε, είμαι ΑΚΡΑΙΑ Θεσσαλονικιός.

 

Καλά, εδώ θα συμφωνήσω, αλλά και πάλι δεν υπάρχουν και τραγικά προβλήματα για συναλλαγές και αποστολές Θεσσαλονίκη-Αθήνα ώστε να θεωρείται πια κι εκεί "επαρχία".

 

Πάντως για το θέμα αντικαταβολή το καταλαβαίνω μια κι εγώ την έχω ψιλοπατήσει στο παρελθόν, αλλά με μια ξεκάθαρη συνεννόηση και πληρωμή μέσω τραπέζης δεν νομίζω πια να'ναι τόσο τραγικό το θέμα. Εξάλλου υπάρχει και το rating συναλλαγών που πιστεύω πλέον καταλαβαίνει κανείς πάνω-κάτω με τι έχει να κάνει.

 

Τέλος πάντων... To each his own...  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγω παντως πουλησα σ ενα παληκαρι μια κιθαρα τον Αυγουστο στη Σαντορινη με αντικαταβολη και τα λεφτα τα πηρα τωρα  >:( πριν 10 μερες μετα απο αλεπαλληλες φασαριες και αιτησεις υπηρεσιακα στα ΕΛΤΑ γιατι ακομα κανεις δεν μου εχει εξηγησει τι εγινε τελικα  :-X...ελεος...αλλα πλεον μονο με καταθεση σε λογαριασμο και courier..και οχι ACS φυσικα...αλλοι αυτοι...λενε αυριο θα ειναι εκει το δεμα σας..και δεν εννουν οτι θα παραδοθει κιολας τοτε...το φερνουν οποτε γουσταρουν και βολευονται...ΣΑΣ ΜΙΛΑΩ ΕΚ ΠΕΙΡΑΣ...

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα πως ειναι ποτε δυνατον να την πατησατε?

με ποιον τροπο στελνετε στην επαρχια ? με το κτελ  ?

 

 

 

Ναι με το κτελ...εστειλα σκαφακι (σε σκληρη θηκη) καπου στον Πυργο Ηλειας,μου εβαλε τα λεφτα ο τυπας,πηγα στο κτελ και σε μερικες ωρες ειχε την κιθαρα στα χερια του..πολλες φορες εχω στειλει επαρχια και μονο εξηγημενα ατομα εχω βρει...σιγουρα θα υπαρχουν και λαμογια.Παντως επιδιωκω να μιλαω στο τηλεφωνο πρωτα με τον αγοραστη και να ψυχολογο οσο μπορω την κατασταση,ε ενταξει εχω και το κληρονομικο χαρισμα (ενστικτο) που σπανια με προδιδει ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου