Προς το περιεχόμενο

Μπορεί να μάθει ντράμς κάποιος σε πολυκατοικία?


arpegios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχεις τον ΑΠΟΛΥΤΟ θαυμασμο μου!!Μολις μου εδωσες μια καταπληκτικη ιδεα και θα στην κλεψω!Σκεφτομαι να φτιαξω τετοια "κλουβακια" και να βαλω μεσα τους ενισχυτες μου (με εναν ανεμιστηρα που θα ανακυκλωνει τον αερα) για να γραφω ΑΚΟΜΑ πιο δυνατα!! :lol:

 

ΕΥΓΕ!

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 76
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ρε τι έφτιαξε ο άνθρωπΑς.....Μπράβο ρε.....Δε μου λες,όταν παίζεις και έχεις κλειστή την πόρτα την παλεύεις με την ζέστη;

Μυστικό:Τα 80's είναι κιτς πλεον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:lol: :lol: :lol:

Ευχαριστώ ρε παιδιά.Εννοείται να μου την κλέψεις.Για αυτό τα έγραψα εδώ.Μήπως βοηθήσω και άλλους.Συμφέρει ρε παιδιά.Ευχομαι να βρείτε και σεις λύση στα δικά σας. :D

 

Όσο για τη ζέστη...δεν στάζει ο ιδρώτας στα τύμπανα λόγω ανεμιστήρα...αλλά ναι έχει υγρασία μετά από δυό ώρες κοπάνημα εκει πέρα.Για αυτό μετά το αφήνω όλο το βράδυ ανοικτό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε simow μπορείς να μου πεις τις διαστάσεις του δικού σου? Επίσης εκει μέσα ο ήχος ειναι οκ φαντάζομαι δν έχει βαβρούρα ετσι?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχεις τον ΑΠΟΛΥΤΟ θαυμασμο μου!!Μολις μου εδωσες μια καταπληκτικη ιδεα και θα στην κλεψω!Σκεφτομαι να φτιαξω τετοια "κλουβακια" και να βαλω μεσα τους ενισχυτες μου (με εναν ανεμιστηρα που θα ανακυκλωνει τον αερα) για να γραφω ΑΚΟΜΑ πιο δυνατα!! :lol:

 

ΕΥΓΕ!

 

Έτσι έχω κάνει την ντουλάπα μου όταν έγραφα στο σπίτι με τον pro junior!!! η πρώτη ντουλάπα με εξαερισμό!!! Φυσικά ήταν μια της πλάκας από τα ικέα. Φρόντισε να βρεις καλό ανεμιστηράκι γιατί το δικό μου μετά από 2 εβδομάδες έκανε αρκετό θόρυβο που τον έπιανε το μικρόφωνο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Axelakos:Φίλε ο ήχος μέσα είναι ΤΕΛΕΙΟΣ!Όλες αυτές οι εκνευριστικές αντανακλάσεις με καλό κούρδισμα έχουν εξαφανιστεί και ο ήχος είναι κάτι παραπάνω από εκπληκτικός.

 

:wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Simow συγχαρητήρια για την κατασκευή.. Πες μου όμως στο περίπου τις διαστάσεις αν μπορεις σε παρακαλω!.. Και αφού έχει και καλό ήχο μέσα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ειμαι ντραμμερ αλλα ο φιλος αξιζει συγχαρητηρια!!

Εγω λεω να κανεις κ αλλα τετοια κ να τα πουλας!!

www.myspace.com/alexiguitar

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@Axelakos:Συγγνώμη ξέχασα να το γράψω παραπάνω.

Το δικό μου έχει μήκος 180cm, ύψος 156cm , βάθος 150cm.

@Alex-is: Φοβερός!!! :lol: :lol: :lol:

Εγώ θα χαρώ να βοήθησα και άλλα παιδιά.Γιατί κακά τα ψέμματα.Στα τύμπανα πρέπει να έχεις την αίσθηση ότι τα χτυπάς και νοιώθεις ότι τα χτυπάς.Το να νοιώθεις τύψεις ότι ενοχλείς ή ακόμα χειρότερα να έχεις πρόβλημα με τους γείτονες είναι κάτι πολύ σημαντικό και μπορεί να σε αποθαρρύνει.ΤΕΛΟΣ!!! :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα καλά αλλά εκεί μέσα δεν νιώθεις ασφυκτικά? Ο αέρας δεν ανακυκλώνεται οπότε καλό θα είναι να ανοίγεις το χώρο όταν κάνεις διάλειμμα ή και πιο συχνα. Αγγίζει τα όρια του επικίνδυνου θα έλεγα σε αντίθετη περίπτωση. Παίζω σε χώρο 3μ Χ 4μ Χ 3μ και μετά από 1,5 ώρα παιξίματος ανοίγω γιατί η ατμόσφαιρα αρχίζει να γίνεται απάλευτη εως και τοξική από τις εκπνοές μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου