Προς το περιεχόμενο

Not for the faint at heart ...


C

Προτεινόμενες αναρτήσεις

έκοψα το νεύρο του αριστερού μου δείκτη ...

έκανα microsurgery την Τετάρτη το μεσημέρι και το ξανακόλλησα

έχω και φωτογραφίες από το χειρουργείο ειδικές για κιθαρίστες ...

δεν τις ανεβάζω μέχρι να μου δώσετε το οκ ...

 

 

έτσι για να μη ξεχνάμε τι έχουμε και να μη γκρινιάζουμε πολύ όταν δεν μας βγαίνουν τα 1/64 στα 180 bpm

 

C ...

ο γοργό με χάρη τρέχει ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε μου δεν υπάρχει λόγος για κάτι τέτοιο. Οι κιθαρίστες που θέλουν να δουν αυτές τις φωτογραφίες μπορούν να σου απευθυνθούν με προσωπικό μήνυμα και να τους τις στείλεις.

 

Λυπάμαι για την περιπέτειά σου και εύχομαι ολόκαρδα ταχεία αποκατάσταση. Έχεις απόλυτο δίκιο όταν λες ότι τέτοιες περιπέτειες μας θυμίζουν τα πραγματικά σημαντικά πράγματα στη ζωή και ίσως μας κάνουν να ντρεπόμαστε για τις φορές που φανήκαμε μικρόκαρδοι και μίζεροι.

 

Και πάλι περαστικά.

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ομοιοπαθών φίλε μου,αφου πριν μερικές μέρες έκοψα και γω τον αριστερό μου δείκτη στο ύψος της παρανυχίδας και ακόμα τρέχω...Αύριο έχω κανονίσει

πλαστική για το νύχι μου και λογικά σε 20 μέρες θα μπορώ να πιάσω και πάλι το μπασάκι μου:) .Είμαι τυχερός μέσα στην ατυχία μου,αφού πέρα απο κάτι νευράκια που κόπηκαν,και μάλλον θα αποκατασταθούν μόνα τους,δεν εγινε περεταίρω ζημιά.

 

Περαστικά και στους δυο μας και όντως κάτι τέτοιες στιγμές σε κάνουν να ξυπνάς και να εκτιμάς αυτά που έχεις και δεν δίνεις σημασία αν δεν σου λείψουν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου