Προς το περιεχόμενο

Βοηθειαααα! Προβλημα με randall rg50


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 93
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πήγαινέ τον πίσω, απαίτησε τα λεφτά σου πίσω κατευθείαν και παράγγειλέ τον από κανένα κατάστημα της προκοπής - δηλαδή απ'έξω! Ενισχυτής βιτρίνας χιλλιοπαιγμένος με "τελειωμένες" λάμπες και ημιχαλασμένος σε τιμή καινούριου και μάλλιστα και κανονικότατα με απόδειξη. Αυτά είναι τα ωραία. Κάφροι - για να μην πώ τίποτα βαρύτερο!  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πόσο χρονών είσαι? Δεν χρειάζεται να απαντήσεις... Απλά όταν πας σε κάποιους γνωστούς "serviceάκηδες" δηλαδή μαγαζιά τα οποία προσπαθούν να βγάζουν περισσότερα με το service παρά με τις πωλήσεις (και δεν εννοώ μόνο μουσικά μαγαζιά) καλύτερα είναι να πηγαίνεις με κάποιον γνώστη ή κάποιον μεγαλύτερο ώστε να μην σε δουλεύουν κατά το "είναι μικρός" ή κατά το "δεν ξέρει"... Γενικά από τη στιγμή που δεν έπεσε ο ενισχυτής, δεν χτύπησε κλπ δεν είναι δικιά σου ευθύνη αλλά τον καλύπτει η εγγύηση... Σου δώσανε όρους εγγύησης? Αν όχι τότε καλύπτει τα πάντα η εγγύηση πλην ζημιές που θα κάνεις ο ίδιος (χτύπημα, ρίξιμο, κλπ)... Αν φταίει το ρεύμα να πάρουν τα λεφτά τους από την ΔΕΗ και όχι από εσένα... Εκτός και αν υπάρχει γραμμένο κάπου (στην απόδειξη αγοράς ή στους όρους εγγύησης) ότι ο ενισχυτής πρέπει να δουλεύεται με αυτούς τους τρόπους γιατί αλλιώς επηρεάζεται η εγγύηση...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πήγαινέ τον πίσω, απαίτησε τα λεφτά σου πίσω κατευθείαν και παράγγειλέ τον από κανένα κατάστημα της προκοπής - δηλαδή απ'έξω! Ενισχυτής βιτρίνας χιλλιοπαιγμένος με "τελειωμένες" λάμπες και ημιχαλασμένος σε τιμή καινούριου και μάλλιστα και κανονικότατα με απόδειξη. Αυτά είναι τα ωραία. Κάφροι - για να μην πώ τίποτα βαρύτερο!  >:(

 

+1

 

λυπάμαι που στο λέω αλλά σε κορόιδεψαν και συνεχίζουν να σε κοροϊδεύουν φίλε!

 

αν σου κάνουν τσαλιμάκια, ΙΝΚΑ και δικηγόρο και λοιπά

 

έλεος με τα λαμόγια που, κατά τα άλλα, στραβώνουν όταν ψωνίζουμε από έξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει τιποτα...εγγυηση ειναι η αποδειξη(15 χρονων ειμαι..αλλα πιστευα οτι εχω να κανω με σοβαρους ανθρωπουσ..τι να πω..)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν υπαρχει τιποτα...εγγυηση ειναι η αποδειξη(15 χρονων ειμαι..αλλα πιστευα οτι εχω να κανω με σοβαρους ανθρωπουσ..τι να πω..)

Έχεις να κάνεις με ανθρώπους που θέλουν να βγάλουν κέρδος στο Ελλαδιστάν...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πιστευα οτι εχω να κανω με σοβαρους ανθρωπουσ..τι να πω..)

 

Μέγα λάθος. ΠΑΝΤΑ πιστεύεις το αντίθετο εδώ by default. Δεν βάζω τους πάντες στο ίδιο τσουβάλι, αλλά μ'αυτή τη λογική μόνο σε παίρνουν σοβαρά και κάνεις τη δουλειά σου σωστά εδώ. ΌΛΟΙ την έχουμε πατήσει κάπως έτσι μικρότεροι, μη μασάς. Απλά βάλε κάποιον μεγαλύτερο (προφανώς τον πατέρα σου) να τον πακετάρει και να τον πάει πίσω, να πάρει ΠΛΗΡΕΣ refund και μετά τον παίρνεις από κάπου που δεν σε δουλεύουν για να πουλήσουν ένα κομμάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρωτα θα παω να τον δουν στο σερβις..κ αμα δν μ τον φτιαξουν θ αναλαβει ο νταντ..ε δν ειν κ οτι κλυτερο αλλα τι να γινει... :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε μου έχεις το δικαίωμα να αξιώνεις καινούριο ενισχυτή, και όχι επισκευασμένο, από άτομα μάλιστα που αποδεδειγμένα δεν είναι εντάξει

 

μην κολώνεις, όσο κολώνεις, σε εκμεταλλεύονται

 

δείξε πυγμή (με τρόπο πολιτισμένο) και θα δικαιωθείς

 

...και πάντα μαζί με τον πατέρα σου στο εξής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου