Προς το περιεχόμενο

O Tαμπάκης σε θηλυκή version...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ρε παιδιά τι ήταν αυτό που είδα χθες στο alter...(να 'ναι καλά ο Takis που μου πε να ανοίξω το κουτί...ξέρω γω και το κρατάω κλειστό...)

 

Σας παρουσιάζω τον θηλυκό Ταμπάκη...(συγγνώμη αλλά το σοκ ήταν τέτοιο που δεν κατάφερα να συγκρατήσω όνομα...παρ'όλα αυτά είμαι σίγουρος ότι σε ένα μήνα το πολύ θα την ξέρουμε όλοι και με το μικρό και με το μεγάλο...μιας και πρόκειται για μέγαλη φωνή...)

 

Λοιπόν τέρμα τα λόγια ...σας την παρουσιάζω...

 

 

 

1.jpg

2.jpg

3.jpg

 

και μιας και αναφέραμε Ταμπάκη...τι συνεργασία θα δούμε τον χειμώνα ???

 

tampakis_jam.jpg

(πλάκα κάνω...πάντως όντως μου πρότεινε να κάνουμε μπάντα μία για ροκ και μία για νησιώτικα... 8O ...έχω τραβήξει και video για τους φαν...θα το πληρώσετε κατιτίς παραπάνω αλλά αξίζει :lol: )

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

....και μιας και αναφέραμε Ταμπάκη...τι συνεργασία θα δούμε τον χειμώνα ???

....

(πλάκα κάνω...πάντως όντως μου πρότεινε να κάνουμε μπάντα μία για ροκ και μία για νησιώτικα... 8O ...έχω τραβήξει και video για τους φαν...θα το πληρώσετε κατιτίς παραπάνω αλλά αξίζει :lol: )

 

Μπράβο Γιάννη και σ’ ανώτερα!!! Mε τέτοιες συνεργασίες αναβιώνουν οι θρυλικές εποχές των superbands....

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Jam είσαι πολύ.......... ΝΕΟ!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ρε συ μου την είχαν στειλει mail σε βίντεο και σε σόλο "εκτέλεση" και σε ντουέτο με τον Κατμαν (Κατέλη) πρίν 4 μήνες και βάλε!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε σεις, μην ανεβάζετε εικόνες με τόσο μεγάλο εμβαδόν. Κάντε τους ένα resize πριν τις ανεβάσετε... Έτσι όπως είναι τώρα θα σβηστούν μόλις γίνουν αντιληπτές από τον yameth...

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε σεις' date=' μην ανεβάζετε εικόνες με τόσο μεγάλο εμβαδόν. Κάντε τους ένα resize πριν τις ανεβάσετε... Έτσι όπως είναι τώρα θα σβηστούν μόλις γίνουν αντιληπτές από τον yameth...[/quote']

 

¶λλο που δε σου άρεσε το μανάρι :lol: :lol: :P

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μα καλά! Τι θεόσταλτο μωρό είναι αυτό?? :lol: :lol: :lol:

Που κρυβόταν τόσο καιρό και δεν την ξέραμε?

Ε όχι και κρυβόταν! Εδώ και 5 μήνες είναι γνωστή στις αϋπνίες! Έχει παίξει και με τον Ταμπάκη!! Βεβαια, βέβαια! Φοβερές εποχές! Αλλά το πιο κορυφαίο είναι απο συνέντευξη που έδωσε προχθές:

"-Θέλω να ασχοληθώ με το μόντελινγκ!"

"-Θέλω να κάνω και γυμνή φωτογράφηση!!"

"-Δεν είναι που το θέλω μόνο εγώ, αλλα το ζητάει και ο κόσμος!!!"

 

Ρε παιδιά, εντάξει το παραδέχομαι..... :oops:

ΕΓΩ της το ζήτησα!!!

Free thinkers are dangerous...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

και μιας και αναφέραμε Ταμπάκη...τι συνεργασία θα δούμε τον χειμώνα ???

 

 

χαχαχαχαχαχαχχα και γαμω τα γελια!ασε που ο ταμπακης μοιαζει σε αυτη τη φωτογραφια με "κατεστραμενο" απο τα ναρκωτικα και τις γυναικες ροκ σταρ!....κατι σαν τους ρολινγκ στοουνς ρε παιδι μου!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου