Προς το περιεχόμενο

O Tαμπάκης σε θηλυκή version...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ δεν καταλαβαίνω που είναι το αστείο ρε παιδιά.... και οι δύο οι καημένοι κάνουν τους κλόουν για να βγάλουν ότι μπορούνε. Ειδικά μετά απο τη συνέντευξη που αναφέρατε,φαίνεται οτι η κοπελιά κάνει "πλάκα", αυτοξεφτιλίζεται τελος πάντων για το "ρόλο". Δεν το λέω για λόγους ηθικής, απλώς αυτό είναι που βγαίνει κατευθείαν προς τα έξω, και δεν βγάζει γέλιο...

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ δεν καταλαβαίνω που είναι το αστείο ρε παιδιά.... και οι δύο οι καημένοι κάνουν τους κλόουν για να βγάλουν ότι μπορούνε. Ειδικά μετά απο τη συνέντευξη που αναφέρατε' date='φαίνεται οτι η κοπελιά κάνει "πλάκα", αυτοξεφτιλίζεται τελος πάντων για το "ρόλο". Δεν το λέω για λόγους ηθικής, απλώς αυτό είναι που βγαίνει κατευθείαν προς τα έξω, και δεν βγάζει γέλιο...[/quote']

 

Δε νομίζω να κάνουν τους κλόουν για να τα κονομήσουν, μόνο.

 

Είμαι σχεδόν σίγουρος ότι πρόκειται για ψυχιατρικά ασθενείς, οι οποίοι γίνονται αντικείμενο εκμετάλευσης με σκοπό την απόσπαση θεαματικότητας...

 

Βέβαια, υπάρχει και άλλη άποψη, που υποστηρίζει ότι όλο αυτό το πανηγύρι που στήνεται γύρω τους έχει τελικά ψυχοθεραπευτική ιδιότητα.

 

:roll:

one colour: black - and shades of grey

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στην περίπτωση του Ταμπάκη πιστεύω οτι μπορεί να έχεις δίκιο, αλλά στην περίπτωση "θέλω να κάνω γυμνή φωτογράφηση, να γίνω μοντέλο κτλ" πιστεύω οτι ξέρει σίγουρα οτι λέει μπούρδες... Τεσπα, παρακμή γενικώς, πολύ παρακμή, και όχι ρωμαϊκού στυλ μάλιστα (που αρέσει και στον antouan_z :))

leep is a symptom of caffeine deprivation.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πέρα από την πλάκα της όλης υπόθεσης, το θέμα είναι κατ'εμέ τραγικό ! Δυστυχώς η τηλεόραση πια έχει φτάσει σε σημείο να ξεφτιλίζει με αυτόν τον τρόπο ανθρώπους χαμηλού νοητικού επιπέδου, κάνοντάς τους πλύση εγκεφάλου..."είσαι φωνάρα ! ο κόσμος σε γουστάρει, θα γίνεις διάσημος κτλ κτλ..." Ένα τσίρκο δηλαδή αλλά αντί για ζώα, με άτομα με χαμηλό iq ή με ψυχολογικά...

Και μετά την ημερομηνία λήξης τους, τους πετάει στα σκουπίδια...

 

Επειδή έτυχε να γνωρίσω τον Ταμπάκη...ο άνθρωπος πραγματικά πιστεύει ότι έχει φωνή, ότι ο κόσμος τον αναζητάει, ότι είναι γυναικοκατακτητής και άλλα πολλά...και περιττό να πω πώς τον έχουν μεταχειριστεί και πώς τον έχουν κλέψει...αφού έλεγε την λέξη manager και κόντευε να κλάψει...ο άνθρωπος αυτός ζει πλέον σε άλλο κόσμο, άντε να επανέλθει...

www.intravenus.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σωστά Jam, γιαυτό όοοοολοι οι υγιείς άνθρωποι που ασχολούνται με τη μουσική σε οποιοδήποτε επίπεδο, γρήγορα γρήγορα στο νόιζ live σήμερα στο Lazy εσπεσιαλυ αυτοί που απουσίασαν το προηγούμενο Σαββάτο! Εγώ λόγω κινδύνου να πέσει σκούπα στο κεφάλι από τη μικρή μου σήμερα ενδεχομένως να μην είμαι..... :cry: :oops: :cry:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά συμφωνώ απόλυτα μαζί σας και ειδικά με τον JAM. Είναι αμφίβολο αν μπορέσουν να ξαναπροσαρμοστούν τα άτομα αυτά σε φυσιολογικούς ρυθμούς ζωής μετά το τέλος του πανηγυριού.

Μην σας φανεί περίεργο αν αποτρελαθούν η πολλοί από αυτούς αγγίξουν, (το απεύχομαι), και το μοιραίο, όταν όλα τελειώσουν. Τότε θα χρειάζονται πολύ μεγαλύτερη ψυχιατρική υποστήριξη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην σας φανεί περίεργο αν αποτρελαθούν η πολλοί από αυτούς αγγίξουν' date=' (το απεύχομαι), και το μοιραίο, όταν όλα τελειώσουν. Τότε θα χρειάζονται πολύ μεγαλύτερη ψυχιατρική υποστήριξη.[/quote']

 

Τι λες βρε; ¶μα αγγίξουν το μοιραίο τι να την κάνουν τότε την ψυχιατρική υποστήριξη;

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λάθος σύνταξη, η τελευταία πρόταση έπρεπε να πάει πριν την προτελευταία :oops:

Όμως όλοι μας έχουμε μερίδιο ευθύνης για αυτή την κατάντια. Δεν θα υπήρχαν λόγοι ύπαρξης τέτοιων trash εκπομπών αν δεν είχαν υψηλή τηλεθέαση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου