Προς το περιεχόμενο

dumble με 100 ευρω !!!!


kotsadoros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πλακα κανω , ηρεμια. Προσπαθησα λοιπον (μιας και δεν εχω τους λαμπατους μου εδω κεκρυρα)  να γραψω κατι με ηχοχρωμα αλα Robben ford/Larry carlton χρησημοποιοντας το guitar port. Ειμαι σιγουρος οτι θα φαω θαψιμο αλλα δεν πειραζει. Γενικα θελω τη γνωμη σας για το ποσο κοντα πιστευετε οτι εχει φτασει η ψυφιακη τεχνολογια στα θεματα μοντελινγκ. enjoy  :)

dumble.mp3

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πλακα κανω , ηρεμια. Προσπαθησα λοιπον (μιας και δεν εχω τους λαμπατους μου εδω κεκρυρα)  να γραψω κατι με ηχοχρωμα αλα Robben ford/Larry carlton χρησημοποιοντας το guitar port. Ειμαι σιγουρος οτι θα φαω θαψιμο αλλα δεν πειραζει. Γενικα θελω τη γνωμη σας για το ποσο κοντα πιστευετε οτι εχει φτασει η ψυφιακη τεχνολογια στα θεματα μοντελινγκ. enjoy  :)

 

Γεια σου ρε Kotsadore ελα πες μας και τα settings ξερεις amps, cabinet ktl

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Γεια σου ρε kotsadoros!

Για τον ηχο να πω ότι είναι εξαιρετικός αν και του λείπουν αρμονικές στα πρίμα που χαρακτηρίζουν και τους 2 παίκτες στις ρυθμίσεις τους. Αλλά πολύ πιστευτός. Μεσα στην ορχήστρα, "παιζει" μια χαρά. Αυτά περί τεχνολογίας.

Περί παιξίματος να σου επαναλάβω ότι σκίζεις φιλαράκι καθότι έχεις μια ωραία ισοροπία τεχνικής και feeling. Είναι προφανές ότι δεν είναι αυτό το στιλ σου αλλά έχεις το "χέρι" και τελικά θα ήθελα να μάθω εαν έχεις διδαχτεί αυτες τις τεχνοτροπίες και τους σχετικούς ήχους ή έρχονται μεσα από τα δικά σου ακούσματα.

Χαίρομαι που βλέπω ένα υγιές παραδειγμα μουσικού που έχει μεν τα εργαλεία αλλά τα κανει να ακούγονται και όπως μπορούν.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  Χρονια πολλα και καλη χρονια φιλε Κωστα! Πολυ καλο παιξιμο και ωραιος ηχος. Απο παιξιμο ολοι ξερουμε οτι το χεις. Συνεχισε ετσι και ανεβασε παλι τπτ σε δικο σου στυλακι! Ειχες κατεβει Κερκυρα για γιορτες?

My Youtube channel --> Stel Andre - YouTube

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου