Προς το περιεχόμενο

Επιλογή tube Κεφαλής!


ndnikola

Προτεινόμενες αναρτήσεις

αγαπητε ο VOX NIGHTTRAIN από gain πως τα παει?

 

δυστυχώς είμαι δουλειά κ μας έχουν κόψει το youtube...

 

tha trizoun ta kokkalakia sou.... :P :P :P :P

To kataplhktiko me auton ton enisxuth einai oti einai paarapolu versatile kai se opoiadhpote posothta gain kai entashs(akoma kai full kai ta duo) den ton ais8anesai mpoukomeno....exei kai mia epilogh "thick" pou kanei bypass to EQ kai deinei kai akoma parapanw gain!!!!! ;) alla akoma kai tote einai gain lampas (dld akous tis xordes kanonika mia mia...proswpika to lateruw auto....!!)

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου να σου προτεινω κι εγω αυτο που αποκτησα προσφατα....BLACKSTAR HT-5 και με μια καμπινα Marshall 1*12 G12t75 εχω παθει την πλακα μου..βαζω ολα τα πεταλια μου χωρις να χανω σε tube feeling(αν και δεν εχω ξανακουσει τετοιο γκαζι σ αυτα τα watt)...fx loop και τα 5 watts  μην σε μπερδευουν...παιζεις χαλαρα προβιτσα...και δεν θα ξοδεψεις μια περιουσια...ημουν μεταξυ Tiny terrror και Blackstar τους ακουσα και πηρα Blackstar χαλαρουιτα....Ριξτου μια ματια αξιζει.

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, όσοι προτείνετε Vox NightTrain... Ο ενισχυτάκος, όσο καλόν ήχο και να έχει, δεν έχει fx loop!!! Και κρίμα να πάει χαμένη τέτοια παραμόρφωση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου να σου προτεινω κι εγω αυτο που αποκτησα προσφατα....BLACKSTAR HT-5 και με μια καμπινα Marshall 1*12 G12t75 εχω παθει την πλακα μου..βαζω ολα τα πεταλια μου χωρις να χανω σε tube feeling(αν και δεν εχω ξανακουσει τετοιο γκαζι σ αυτα τα watt)...fx loop και τα 5 watts  μην σε μπερδευουν...παιζεις χαλαρα προβιτσα...και δεν θα ξοδεψεις μια περιουσια...ημουν μεταξυ Tiny terrror και Blackstar τους ακουσα και πηρα Blackstar χαλαρουιτα....Ριξτου μια ματια αξιζει.

 

Ευχαριστώ, τον έχω υπόψη. Που τον άκουσες όμως?

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τον ακουσα στο παληκαρι που τον ειχε βαλει αγγελια,στο σπιτι του... :-\ ...κανεις δεν εχει Blackstar ...δυστυχως αν εισαι προς Β.προαστεια ελα να τον ακουσεις αφου ακουσεις τους υπολοιπους.. ;)

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου