Προς το περιεχόμενο

Visiting ProGuitarShop!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Πολύ ωραία εμπειρία!  ;D Σε ζηλεύω!

 

Μην ξεχνάς να στέλνεις φωτό από οπουδήποτε περνάς, θα είναι ένα πολύ ωραίο οδοιπορικό!  ;)

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου έυχομαι να το ξανακάνεις "εν μέσω καλοκαιρίας" και να τα δοκιμάσεις όλα.

Καλά η Relic Vintage White, όλα τα λεφτά, προσκυνώ.

 

 

Α! Και μπράβω σε αυτόν που σου παράγειλε το Xotic EP Booster, απίστευτο πετάλι και δεν του φαίνεται ;D

 

 

Πόσο το πήρες το ΕΡ?

Lyrics: Wasted Time Between Solos!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Thank you all και χαίρομαι που σας άρεσε το report! :)

 

Η δεξιά είναι από Custom Shop? Mήπως θυμάσαι? Αν ναι, σημαίνει πως κάποιος εκεί έχει μεγάλη προτίμηση στον υπέροχο συνδυασμό φθαρμένου κρεμ vintage white με anodized gold pickguard και maple, μιας και τους ήρθε μια παρόμοια Jazzmaster (ένα και μόνο κομμάτι που είχαν παραγγείλει στο CS) που έχει καρφωθεί στο μυαλό μου και δεν λέει να φύγει MΕ ΤΙΠΟΤΑ...

Ναι, CS ήταν. Εμένα το χρώμα και το gold pickguard δεν με πεθαίνουν αλλά από κοντά ήταν τουλάχιστον εντυπωσιακή!

 

Σου έυχομαι να το ξανακάνεις "εν μέσω καλοκαιρίας" και να τα δοκιμάσεις όλα.

Καλά η Relic Vintage White, όλα τα λεφτά, προσκυνώ.

 

 

Α! Και μπράβω σε αυτόν που σου παράγειλε το Xotic EP Booster, απίστευτο πετάλι και δεν του φαίνεται ;D

 

 

Πόσο το πήρες το ΕΡ?

Μερσί, τα μπράβο πάνε στον Earendil (κι ας το παίζει και καλά "δεν είμαι μπουτικάς") και το πήρα σχεδόν 80 ευρώ. ;)

 

Mε αυτό το μπουφανάκι? :o ;D

 

Σε άλλα καταστήματα πήγες, θα αγοράσεις κιθάρα τελικά?

Ο Αλχημιστής δεν χαμπαριάζει από κρύα και χιόνια. 8) :P

Όσο για κιθάρα, λόγω απώλειας βαλίτσας on my way there, αναγκάστηκα να ξοδέψω το χρήμα που είχα μαζί μου σε πράγματα που χρειάζονταν για την παραμονή μου εκεί. Ρούχα, παπούτσια κλπ.

Έχω άλλωστε σκοπό να ξαναπάω κάποια στιγμή οπότε... ;)

 

Καταλαβαίνω βέβαια πώς το εννοεί ο Alchemist.

Βάσει του πώς βλέπεις τα πράγματα στο site τους, περιμένεις υποδοχή σε αποστειρωμένη reception, ελεγχόμενη θερμοκρασία/υγρασία, και ξάφνου να σκάει μύτη με στολή χειρουργείου ο υποδιοικητής του τάγματος Phaser για ξενάγηση. :P :P

Όχι ρε αδερφέ αλλά ξέρεις... δυό τοίχους τίγκα στην κιθάρα τους περίμενα. Ή κανένα βουνό από κεφάλια και καμπίνες. Σεμνά πράγματα! ;D

 

 

Και για να δώσω στεγνά τους ενόχους, το WMD Geiger Counter και το Watson Fuzz ήταν παραγγελιά του bloody_sunday* και το Xotic EP booster του Earendil.

 

 

*Που βόσκει το review μωρέ; Φτάσαμε στην άκρη του κόσμου να τα πάρουμε, πολεμήσαμε τα φαινόμενα της φύσης και να μην ξέρουμε πώς ακούγονται τα ρημάδια;

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε τους ρωταγες και ποτε θα ξαναφερουν το rmc3 wah ?  ;D ;D

Που να το ξέρω να το ρωτήσω γιατρέ μου...όμως θα κοιτάξω να το μάθουμε τώρα που ανοίξαμε παρτίδες με Oregon! ;D :P

Yes it is!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που βόσκει το review μωρέ; Φτάσαμε στην άκρη του κόσμου να τα πάρουμε, πολεμήσαμε τα φαινόμενα της φύσης και να μην ξέρουμε πώς ακούγονται τα ρημάδια;

 

Κάτι θα γράψω, ντε...

 

δε τους ρωταγες και ποτε θα ξαναφερουν το rmc3 wah ?  ;D ;D

 

Δεν τα φέρνει ο Κουρμπής τα RMC?

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου