Προς το περιεχόμενο

Digitech RP500-1000 - GSP1101


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λοιπον, εκανα μια μινι καταληψη στον υπολογιστη της κοπελιας μου και εγραψα ενα συντομο κλιπακι με high gain ηχο απο το gsp.

 

Για πειτε...

 

Παναγία μου!!! :o ;D

 

φίλε είσαι πολύ καλός και το μηχάνημα φαίνεται ότι τα σπάει..έλεγα να πώ για το x3 live, αλλά αναθεωρώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 689
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

Μπράβο μαν

You f@cki%n ROCK!!!

Αριστος

 

thanks φιλε μου, να'σαι καλα!

 

Παναγία μου!!! :o ;D

 

φίλε είσαι πολύ καλός και το μηχάνημα φαίνεται ότι τα σπάει..έλεγα να πώ για το x3 live, αλλά αναθεωρώ...

 

οντως το gsp ειναι πραγματικα αξιολογο, ειδικα σε high gain ηχους ;)

 

καλες αγορες ;D

 

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δηλαδη παιδια εαν το αγοραζατε σημερα ποιο θα περνατε? μια συμβουλη. με τα rp καταλαβα οτι φτιαχνεις ηχους τους αποθηκευεις και τελος(σωστα;) με το gsp 1101 χωρις το controler μπορεις να τους φτιαχνεις τους ηχους μεσο υπολογιστη με το software (μονο) η και χειροκινητα με τα κουμπακια ; ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με τα rp καταλαβα οτι φτιαχνεις ηχους τους αποθηκευεις και τελος(σωστα;) με το gsp 1101 χωρις το controler μπορεις να τους φτιαχνεις τους ηχους μεσο υπολογιστη με το software (μονο) η και χειροκινητα με τα κουμπακια ; ???

 

Σε όλα τα μηχανήματα μπορείς να φτιάξεις ήχους χειροκίνητα. Απλώς είναι ευκολότερο με τον υπολογιστή.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το  gsp διαφερει απο τα rp στο γεγονος οτι εχει 2 τσιπ dna αυτο σημαινει οτι εχεις περισσοτερες επιλογες ηχων -εφφε οχι καλυτερη ποιοτητα.ΔΛΔ περισσοτερες προσομειωσεις ενισχυτων και περισσοτερα εφφε.Αυτη ητανε η απαντηση της digitech σε ερωτηση μου παλιοτερα.

Καλησπέρα. Με τη φράση "rp" εννοούσαν όλα τα rp (και το rp-155 π.χ.) ή μόνο τα 500 και 1000?

 

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Oλα τα καινουργια rp το εχουν(255,355 κτλ).τουλαχιστον ετσι γραφουν απο πισω.

 

καλά λες έτσι φαίνεται και στο σαιτ τους.. σορι

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε παιδια εχει φτιαξει κανενας , κανενα ηχο που να προσεγγιζει john petrucci γιατι κατι που κατεβασα απο το σαιτ της digitech απλα δεν .... που λεει και ο αντωνης ignatios

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου