Προς το περιεχόμενο

Βαμμένοι μαγνητες!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορω να σου δοσω για τον πισω μαγνητη αν ταιριαζει γιατι ειναι απο αλλη κιθαρα!

Σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου αλλα προτημω να παρω κατι καινουριο  :)

Καπακια ο Νακας θα εχει? και ποσο πανε περιπου $$??  ;D

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 29
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Σ'ευχαριστω πολυ φιλε μου αλλα προτημω να παρω κατι καινουριο  :)

Καπακια ο Νακας θα εχει? και ποσο πανε περιπου $$??  ;D

 

Ο νακας δεν εχει 7ender...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκτός θέματος μια ερώτηση?

 

Είμαι από επαρχία και θέλω να αγοράσω ενα ζευγάρι humbuckers από την συγκεκριμένη μάρκα.Εστειλα mail στο fuzzville αλλά δεν ειχα απάντηση.

Μήπως να παρω τηλ καλυτερα θα μπορέσουν να μου τους στείλουν?

Πρόσφατα παρήγγειλα ενα σετάκι p90s απο το http://www.dangleberrymusic.co.uk/

και απλά έμεινα με ανοιχτό το στόμα με την ταχύτητα της αποστολής και τα αστεία

μεταφορικά που πλήρωσα, τους έστειλαν μόλις 1 ώρα μετά την παραγγελία

και πλήρωσα μόνο 2.30 λίρες έξοδα αποστολής :o. Δηλαδή πλήρωσα συνολικά

μόλις 59.50 ευρώ 8). Αν ρωτήσεις στο fuzzville πάντως ενημερωσέ μας για τις τιμές

και για τα έξοδα (αν στέλνουν).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάγκουρας και ευεργέτης; Ενα απο τα δύο πρέπει να λήψει μαλλον... ;)

Βαλε καπακια οπως σου λενε απο καποιο καταστημα που πουλάει Fender κλπ για να είσαι σίγουρος ότι κανουν. Ο Νάκας δεν έχει.

Επίσης η κιθαρα αυτη είναι πολύ καλή για τα λεφτά της και παιζει μια χαρα. Είναι όμως ετσι κατασκευασμένη που δεν αξιζει να βαλεις λεφτα επανω της όπως πχ για άλλους μαγνητες.

Σ'ευχαριστω φιλε yameth θα προσπαθησω να βρω καπακια τελικα...Δεν σκοπεβα να ριξω πολλα λεφτα για την κιθαρα αυτη στην κατασταση που ητανε...:P

One More Of Me...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν ρωτήσεις στο fuzzville πάντως ενημερωσέ μας για τις τιμές

και για τα έξοδα (αν στέλνουν).

 

μου απαντησαν στο mail μου και οι μαγνητες πανε 45ε ο ενας και εξοδα 5ε καλα ειναι πιστευω αλλα λογω κρισης τους πειρα απο http://www.dangleberrymusic.co.uk/

αντε καλοπαιχτοι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπακια εχει ο νακας...ειναι για dimarzio βεβαια... και νομιζω οτι κανουν αν οχι παντωσ εχει και ο καγμακης... καπου στα 10 ευρω και τα 3 νομιζω και καθαρισες... οσο για πικγκαρντ αν ειναι ασπρο και θες να βαλεις το γνησιο το φεντερ εχει καπου στα 33 ευρω αλλα δεν ξερω αν θες να δωσεις τοσα λεφτα... αν θες να το δουλεψεις μονος το θεμα μπορεις να το ξεβιδωσεις και τα το βαψεις στο σρωμα που θες με σπρει για vinil...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ή μπορείς να πάρεις λίγο ρημούβερ, αυτό το οξύ με τις νεκριοκεφαλές πάνω που πουλάνε στα χρωματοπωλεία και να τα καθαρίσεις όλα. Προσοχή όμως γιατί είναι ο θάνατος ο ίδιος

"[...] the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καπακια εχει ο νακας...ειναι για dimarzio βεβαια... και νομιζω οτι κανουν αν οχι παντωσ εχει και ο καγμακης... καπου στα 10 ευρω και τα 3 νομιζω και καθαρισες... οσο για πικγκαρντ αν ειναι ασπρο και θες να βαλεις το γνησιο το φεντερ εχει καπου στα 33 ευρω αλλα δεν ξερω αν θες να δωσεις τοσα λεφτα... αν θες να το δουλεψεις μονος το θεμα μπορεις να το ξεβιδωσεις και τα το βαψεις στο σρωμα που θες με σπρει για vinil...

 

το pickguard με τη μπογια μπορει να βαφει για να μην ξεβαφει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι εννοεις ? αμα το βαψεις το εβαψες...αν θες να το αλλαξεις μετα  ισως με διαλυτικο αλλα δεν ξερω παρακατω....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μου απαντησαν στο mail μου και οι μαγνητες πανε 45ε ο ενας και εξοδα 5ε καλα ειναι πιστευω

50% πάνω δεν το λες και καλά...

αλλα λογω κρισης τους πειρα απο http://www.dangleberrymusic.co.uk/

αντε καλοπαιχτοι..

Μεγειά μας λοιπόν ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου