Προς το περιεχόμενο

Δωρο Χριστουγεννα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

Έφυγα!!!!!!!

 

Οnline παραγγελίες κάνουν;;; :roll:

 

 

κανουν,με εγγυηση πως θα φτασουν στις 23-12 για να εχεις "καλα χριστουγεννα" :wink: :wink:

 

 

ειδες η τεχνολογια? :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Θα παρω την sampling option για το Kurzweil μου,πηρα προχθες το evolver, και θελω το nintendo ds με το mario kart(πορωση). Αν μου φτασουν τα λεφτα θα παρω και κανενα παντελονι γιατι παχυνα και τα παλια δεν μου κανουν.

Φυσικα ολα τα παραπανω(εκτος απο τα παντελονια) θα τα παρω δωρο για τον μολις 22 ημερων μπεμπη μου,τερμα τα δωρα για μενα(ειμαι πολυ απατεωνας τελικα)!!!!

 

Ο Chaostar εγραψε.

MMMΜΜ.....τι να μου παρω? Keyboards πηρα, rack πηρα....μαλλον dust covers θα μου παρω να μη μου σκονιζονται

 

Πες και σε μενα απο που θα τα παρεις γιατι θελω να παρω και εγω αλλα δεν βρισκω πουθενα και στο τελος θα αναγκαστω να φτιαξω μονος μου.

Περνάν τα χρόνια και είναι κρίματζ,

Θέλω ν'αλλάξω image...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν εγώ, μια που από την φύση μου δεν μπορώ να ησυχάσω για πάνω από 2 μήνες, βάζω Jeff Beck για Bridge στην LP και σκατζάρω τον Custom 5 στην PRS.

Το δώρο μου θα συμπληρωθεί με ένα 6U rack γιατί το 8άρι που από κοινού έχουμε με τον bandmate πλέον δε μας χωράει. Αυτά θα είναι τα δώρα που θα μου κάνω.

Τώρα αν θέλετε να μου κάνετε και εσείς κανένα δωράκι δε θα λεγα όχι.. :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Έφυγα!!!!!!!

 

Οnline παραγγελίες κάνουν;;; :roll:

 

 

κανουν' date='με εγγυηση πως θα φτασουν στις 23-12 για να εχεις "καλα χριστουγεννα" :wink: :wink:

 

 

ειδες η τεχνολογια? :lol: :lol:[/quote']

 

Πάλι ψήθηκα για έξοδα να πάρει :lol: :D

You are wrong f**ked and overatted...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακούστε τι δώρο έκανε η ελληνική αστυνομία σε ένα τύπο πίσω απτο σπίτι μου.ο τύπος πουλάει πατάτες σε ένα πάγκο και επειδή δεν έχει άδεια θα πρέπει να πληρώσει 1000 ευρώ σε 10 μέρες.πραγματικά εκεί που είναι δεν ενοχλεί κανένα.αυτοί που έχουν κάνει κατάληψη σε καρέκλες και μασ @#$%#$@% την ζωή προφανώς δεν ενοχλούν κανένα.

 

και ενώ ο κοσμος καιγεται και ο μικρος ουντιγκι αουι οεθαινει στην ουγκάντα επειδη δεν εχει νερό λεω να πάρω ένα σκληρό δίσκο western digital 300 gb.καλά είναι.

 

με την δυναμη της αγαπης.....μπορεις!

:!:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ακούστε τι δώρο έκανε η ελληνική αστυνομία σε ένα τύπο πίσω απτο σπίτι μου.ο τύπος πουλάει πατάτες σε ένα πάγκο και επειδή δεν έχει άδεια θα πρέπει να πληρώσει 1000 ευρώ σε 10 μέρες.πραγματικά εκεί που είναι δεν ενοχλεί κανένα.αυτοί που έχουν κάνει κατάληψη σε καρέκλες και μασ @#$%#$@% την ζωή προφανώς δεν ενοχλούν κανένα.

 

και ενώ ο κοσμος καιγεται και ο μικρος ουντιγκι αουι οεθαινει στην ουγκάντα επειδη δεν εχει νερό λεω να πάρω ένα σκληρό δίσκο western digital 300 gb.καλά είναι.

 

με την δυναμη της αγαπης.....μπορεις!

:!:

 

 

καλο ειναι ομως ορισμενες φορες, να βλεπουμε τι εχουμε και να νοιωθουμε καλα επειδη μπορουμε να αγορασουμε αυτον τον western digital...

ΔΕΝ λεω πως δεν εχουμε ευθυνη για καποια πραγματα, αλλα καλο ειναι ορισμενες φορες να λεμε: μπορει να μην μπορω να παρω το ταδε μηχανημα, αλλα ειμαι ευτυχισμενος που ειμαι σε ενα σπιτι, που εχω pc(με dsl βεβαια), που μπορω να παιζω μουσικη και ολα τα σχετικα.

 

δεν ειναι κακο να λεω και να σκεφτομαι που θα ξοδεψω τα λεφτα μου, ΕΙΔΙΚΑ στην περιπτωση που εχω δουλεψει και τα δικαιουμαι :wink:

οσο για τους εδω ελληνες που φωναζουν πως πεινανε, πραγματικα ΠΟΛΛΟΙ απο αυτους, ξυνονται ολη μερα και περιμενουν καποιος να ερθει και να τους πει: "ρε μεγαλε,ελα για δουλεια.θα παιρνεις 2000 ευρω τον μηνα και θα καθεσαι" :roll: (δεν λεω για αυτους που εχουν αναγκη,αλλα στη σχολη μου εχω γνωρισει πολλους "ξυστες")

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να πάρω monitor αλλά δεν βγαίνω . Θα περιμένω το πάσχα.

:cry:

 

Δεν πειράζει, καλές γιορτές να έχουμε και όλα θα τα πάρουμε.....

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φίλε ESP1982 έχω μοιράσει πολλάαααααααα φυλλάδια[3ευρώ/ώρα.... : :cry: ] για να πάρω ότι έχω πάρει.δώξα το θεό(dj shadow όχι τον άλλο τον περίεργο...)μένω σε σπίτι,κάνω μπάνιο κάθε μέρα,τρώω κτλ και για ολα αυτα δουλευω αλλά αυτό δεν είναι λόγος για να επαναπαυεσαι ενώ άλλοι υποφέρουν(πιο πολύ απο σενα).δηλ. το οτι δουλευω δεν με κανει να αισθανομαι καλυτερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οσο για τους εδω ελληνες που φωναζουν πως πεινανε' date=' πραγματικα ΠΟΛΛΟΙ απο αυτους, ξυνονται ολη μερα και περιμενουν καποιος να ερθει και να τους πει: "ρε μεγαλε,ελα για δουλεια.θα παιρνεις 2000 ευρω τον μηνα και θα καθεσαι" :roll: (δεν λεω για αυτους που εχουν αναγκη,αλλα στη σχολη μου εχω γνωρισει πολλους "ξυστες")[/quote']

100% δικιο!!!!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου