Προς το περιεχόμενο

Δωρο Χριστουγεννα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

μένω σε σπίτι' date='κάνω μπάνιο κάθε μέρα,τρώω κτλ και για ολα αυτα δουλευω αλλά αυτό δεν είναι λόγος για να επαναπαυεσαι ενώ άλλοι υποφέρουν(πιο πολύ απο σενα)[/quote']

 

δεν ειπα πως υποφερω ή πως η ζωη μου ειναι "δραμα"...και την esp μου εχω, και την tonelab εχω αλλα εχω και την ευχερεια να κανω δοκιμες πανω σε παλιες μου κιθαρες.αυτο σημαινει πως δεν υποφερω αφου ΠΟΛΛΟΙ δεν εχουν ουτε για παπουτσια :wink:

 

 

.δηλ. το οτι δουλευω δεν με κανει να αισθανομαι καλυτερα.

 

 

αν ομως δεν ειχες αυτη τη δυνατοτητα?...σκεψου το και αυτο...δε σου λεω να εισαι με το χαμογελο και να μοιραζεις φυλλαδια,αλλα να σκεφτεις λιγο πως εισαι σε θεση να το κανεις.ετσι και αλλιως ειναι στη φυση μας να θελουμε περισσοτερα(οχι με κακο τροπο παντα...).......

........ειδικα εμεις οι κιθαριστες :lol: :lol:

 

μετα την πρωτη κιθαρα,τον πρωτο ενισχυτη και...την πρωτη πεντατονικη γλυκοκοιταμε...που θα μας βγαλει αυτο?... :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

ok . ενταξει καλα ειναι.απλα δεν ζηταω πιο πολλα με την ενοια των υλικων αγαθων αλλα ενα επιπεδο ζωης πιο υψηλο,οχι τοσο για μενα γιατι οντως εγω κι εσυ εχουμε κι ενα πικαπ ΜΚ2 :D ενω αλλοι δεν εχουν παπουτσια.αααυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω κι εσυ εχουμε κι ενα πικαπ ΜΚ2

 

 

θελω σαν δωρο χριστουγεννων και ενα τετοιο...το πικαπ μου εχει χαλασει εδω και 5 μηνες :lol: :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάλι παιδιά δεν θα πάρω τίποτα....

...γιατί πήρα ότι χρειαζόμουν πολύ πριν τα Χριστούγεννα! 8)

 

Τώρα που το σκέφτομαι όμως...κανένα ρουχαλάκι δεν θα ήταν κακή ιδέα γιατι

έτσι όπως πάμε θα μείνουμε με τα σώβρακα! :lol:

Δεν πειράζει όμως γιατί και ποιο σεξυ θα είμαστε αλλά και θα έχουμε... κιθάρες, μπάσα, πλήκτρα, τύμπανα, φυσαρμόνικες, μικρόφωνα, ενισχυτές, πετάλια, πένες, χορδές, καλώδια, μόνιτορς, κονσόλες, μίκτες, ρακς, υπολογιστές, προγράμματα μουσικής... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Αν μου διαφεύγει κάτι παρακαλώ συμπληρώστε με!!! :lol: :lol: :lol:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μόλις πήρα το δώρο μου. Καμία σχέση με αυτά που ήθελα να πάρω, αλλα λογο της 3ης δουλειάς που κάνω (φτιάχνω τις διαφημίσεις σε τοπικό κανάλι της Καλύμνου, το AIGAIO TV) έπρεπε να πάρω μια μαμάτη κάμερα. Χτύπησα μια SONY HDR-HC1E. Όλα τα λεφτά!!! :D :D :D

Δείτε την εδώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγώ περιμένω με το καλό αυτήν τη εβδομάδα το "presonus eureka" μαζί με την κάρτα του ADI 192, άντε και του χρόνου με ένα δίσκο, .οχι σερβιρίσματος ούτε για κέρματα.

 

καλά χριστούγεννα να έχουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου