Προς το περιεχόμενο

Δωρο Χριστουγεννα.


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 39
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

MMMΜΜ.....τι να μου παρω? Keyboards πηρα, rack πηρα....μαλλον dust covers θα μου παρω να μη μου σκονιζονται. Α και ισως παρω και κανα ζευγαρι παπουτσια....εξοπλισμο εχω super αλλα τα παπουτσια μου τρυπησανε :D :D

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω μια tom anderson, μια suhr, αλλά τελικά θα συμβιβαστώ με 5-6 σετάκια χορδών και ένα ζευγάρι ασύρματα ακουστικά που θέλω και δεν προλαβαίνω να κλείσω το μαγαζί να πάω να πάρω...... :lol:

In Fender Strat we trust!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τ Ι Π Ο Τ Α......το περιττό......

 

Καινούργια πατάκια για το αμάξι.

 

Αρωματικό (γιασεμί) για το αμάξι.

 

Λάμπες Xeon για το αμάξι (για την μικρή και την μεγάλη σκάλα).

 

Φίλτρο ελευθέρας για το αμάξι (K&N....κορυφή).

 

MP3 player για το αμάξι (SONY).

 

Μπρελόκ για τα κλειδιά του αμαξιού( Τζάμπα απο την Hyundai. Μου το χρωστάνε :lol: ).

 

αυτά......

Α, και ενα ζευγάρι παντόφλες για να μην λερώνω τα καινούργια πατάκια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ήθελα να αγοράσω το FENDER MARCUS MILLER J-BASS για τα χριστούγεννα αλλα θα το αφήσω για το Πάσχα που θα έρθει ο θείος απο την Αμέρικα και θα μου το φέρει απο εκεί :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια χαρα .καλο μηνα σε ολους και καλες γιορτες με Υ Γ Ε Ι Α !

 

ως αναφορα εμενα , εκτος απο το ed-1 & bb2 marshall-ακια που περιμενω , σκεφτομαι για μια lakewood D-32...!!! :D

 

βεβαια επειδη το μαγαζι που δουλευω εκλεισε για 2 εβδομαδες και εχω τον χρονο να πεταχτω το σαββατο μεχρι την πατρα , λεω να καθυστερησω την κιθαρα και να χτυπησω ενα boss ce-5 & κανα λουρακι δερματινο....

Mesa/Boogie & Strato

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα σετ elixir για το sting ray, κoυραμπιέδες και λίγα μελομακάρονα! Έρχονται οι chili peppers το καλοκαίρι ευρώπη και αυτή την φορά έχω βλέψεις να δώ παραπάνω από 1 live, οπότε οικονομία!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου