Προς το περιεχόμενο

πιατινια για παιξιμο με σκουπες


νικπαστ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

λεπτα πιατα πρωτεινω κι εγω...και παρολο που κανονες δεν υπαρχουν,προτιμησε μεγαλες διαστασεις...επισης σξεψου και την περιπτωση ενος πιατινου με πιρτσινια!ακουγονται πολυ ωραια με σκουπες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

hot rods εχω δεν κανουν ,το φορουμ για πιατινια χωρις ουρες ακυρο ψαχνω ακριβως το αντιθετο το συστημα με  την αλυσιδα το εχω δοκιμασει δεν πολυ ενθουσιαστηκα,ψαχνω για πιατα ελαφρια και  με μεγαλη ουρα και εχω ακουσει καποια τρυπια με περτσινια πολυ καλα αλλα δεν θυμαμαι μαρκες και μοντελα,οποιος ξερει..

Μιχαλη αυτο ακριβως ειχα πει σε προηγουμενη απαντηση ,αν ξερεις καποιο να προτεινεις θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα ή καποιος αλλος αν γνωριζει .

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τι να σου πω...προσωπικα παιζω κυριως με ζιλτζιαν κονσταντινοπολ και σαμπιαν ΗΗΧ...εχω ενα constantinople medium thin ride το οποιο πηρα απο νεα υορκη και ζητησα να μου το τρυπησουν επι τοπου στο μαγαζι απο οπου τ'αγορασα...επισης εχω δυο

hhx xtreme crash ενα 18 κι ενα 19 που τα χρησιμοποιω και σαν "δευτερα" rides(ετσι κι αλλιως δεν υπαρχει κρας στο σετ μου που να μην μπορω να οδηγησω ουτε ride που να μην μπορω να "κρασαρω).το 18αρι το τρυπησα εγω με black&decker(!!!!!!!!!!!!!!) οπως και κανα δυο ακομα πιατα μου...το 19αρι το παρηγγειλα(μεσω ενος φιλου που ειναι αμερικη)τρυπημενο...σε ολα εχω το πατερν με τις τρεις τρυπες σε ενα σημειο του πιατινιου(και οχι τεσσερις σε τεσσερα σημεια η και παραπανω).

 

πηγαινε σε ολα τ μαγαζια που ξερεις,παρε μαζι σου τις μπαγκετες/σκουπες) ΣΟΥ(ενα ζευγαρι σε καλη κατασταση)και αρχισε να παιζεις πιατα!εχε στο νου σου ποσα θες/μπορεις να δωσεις και εμπιστευσου τα αυτια σου...ο νακας εχει νομιζω καποια κονσταντινοπολ και το ντραμστορ ειχε μερικα πολυ ωραια ιστανμπουλ ραιντ(ειχε ενα εκπληκτικο με πριτσινια,δεν ξερω αν υπαρχει ακομα)πηγαινε κι απο τον διαμαντοπουλο και παιξε τα μποσφορους,πολυ ωραια πιατα και με πολυ πιο προσιτες για την ελλαδα τιμες απο οτι τα αμερικανικα...επισης ΝΟΜΙΖΩ οτι ο γαβρηλος σου κανει αν θες τρυπες και σου περναει ριβετς(πριτσινια)...παλιοτερα τουλαχιστο το εκανε!επισης υπαρχει ενας φιλος ντραμερ ο οποιος δινει πολλα πιατινια ζιλτζιαν,εχει και εξαιρετικα κονσταντινοπολ(καποια απο αυτα δεν εχουν παιχτει ποτε)σε καλες τιμες.θα τον ρωτησω κι αν θες κι εσυ σου στελνω με μεηλ το νουμερο του...μπορεις να δοκιμασεις να τρυπησεις μονος σου,με τη βοηθεια ενος φιλου(απλα κανε "εξασκηση"σε καμια μπακατελα αν εχεις,και προς θεου ΠΡΟΣΕΧΕ ΤΑ ΔΑΧΤΥΛΑ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!!)

 

αυτα... :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κατατοπιστικοτατη η απαντηση σου το μονο προβλημα ειναι οτι μενω θεσσαλονικη και σχεδον ολα τα μαγαζια που μου προτεινες ειναι στην αθηνα,θα τα εχω υποψην μου οταν κατεβω αλλα ηδη εχει περασει εναμιση χρονος απο την τελευταια φορα,αυτο με τοblack and decker θα το προσπαθησω σε ενα πιατινι φρισμπι που χω απλα και μονο  για χαρη της επιστημης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

πολυ επιπονο θεαμα να τρυπανε το constantinople μπροστα σου ρε mike ;D ;D

 

εγω εχω ενα hhx evolution 18 που χρησιμοποιω με brushes απο το οποιο ειμαι πολυ ικανοποιημενος διοτι ανοιγει kai βγαζει εναν βαθυ και σκοτεινο ηχο, χαρακτηριστικο της σειρας.

στους κυκλους θετικης ανατροφοδοτησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βγαινει μονο κρας νομιζω. το ραιντ ειναι αποκλειστικα 20αρι. νομιζω....

παντως δεν εχει πολυ καλη αποκριση και σε χαμηλες εντασεις? στα πιο δυνατα "φωναζει" λιγο(οπως λεει και ο mike :) ) αλλα ειμαι πολυ ικανοποιημενος προσωπικα

στους κυκλους θετικης ανατροφοδοτησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  @ νικπαστ 

                    αφου εισαι θεσ/νικη καλυτερα παρε τις σκουπες σου και πηγαινε ενα ταξιδακι στην κωσταντινουπολη..  ;D 

τούπαπα κουτρά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου