Προς το περιεχόμενο

Ενα κινητο Fender παρακαλω σε flame maple sb!


Superfunk

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λετε να το βγαλουνε κ σε relic??????:P:P:P:P xaxaxa

εγω θα περιμενω να βγει το hendrix Grin

Ναι κ θα εχει το Hendrix στον παραδεισο να παιρνει τηλεφωνο κανενα ζωντανο....Κ η ατακα της διαφημισης θα ειναι..."Everything is possible" h "Connecting earth and heaven", του Hendrix λεσ να το βγαλουνε κ αναποδο????

Τα καψα:P:P

Αι έϊντ νο σέϊντ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 20
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εάν σου πώ, ότι τα λεφτά θα πάνε στο ίδρυμά που έχει στην Καραϊβική για τις αποτοξινώσεις...θα αισθανθείς καλύτερα? ή θα σκεφτείς τι βλακείες έγραψα?

 

Πλάκα κάνω, αλλά ποτέ δεν ξέρεις...

 

 

 

ομολογώ οτι ψάρωσα όταν το διάβαζα ;D

 

εντάξει, δε θέλω να το σοβαρέψω και πολύ αφού ούτε στοιχεία έχω, απλά στη γενική περίπτωση αυτά τα πράγματα γίνονται για τα λεφτά και μου κακοφαίνεται ακόμα περισσότερο που δεν πρόκειται ΚΑΝ για signature όργανο, που όσο και μαρκετινγκ της φεντερ να είναι, όπως και νά'χει ξέρω πως θα το'χει πιάσει στα χέρια του και θα ξέρει να το κρίνει.

 

Τώρα τι ξέρει απο κινητά ο παππούς? Εγώ φαντάζομαι τον κλάπτον με γυαλί πρεσβυωπίας να κράτάει ένα καμμένο νοκια με κεραία όσο πιο μακρια μπορεί με τεντωμένο χέρι βρίζοντας για το πόσο μικρα κάνανε τα γράμματα ;D ;D

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ομολογώ οτι ψάρωσα όταν το διάβαζα ;D

 

εντάξει, δε θέλω να το σοβαρέψω και πολύ αφού ούτε στοιχεία έχω, απλά στη γενική περίπτωση αυτά τα πράγματα γίνονται για τα λεφτά και μου κακοφαίνεται ακόμα περισσότερο που δεν πρόκειται ΚΑΝ για signature όργανο, που όσο και μαρκετινγκ της φεντερ να είναι, όπως και νά'χει ξέρω πως θα το'χει πιάσει στα χέρια του και θα ξέρει να το κρίνει.

 

Πιο λογικό θα ναι να απορήσεις τι σχέση έχει η φέντερ με κινητά :D

Που όντως ποιος ο λόγος να γίνει ένα special edition 3G κινητό με το λογότυπο της φέντερ. Λέτε να έχει καλύτερες ακουστικές ιδιότητες; :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πιο λογικό θα ναι να απορήσεις τι σχέση έχει η φέντερ με κινητά :D

Γιατί όχι? Η Fender έχει βγάλει και πολύ ωραία σκαμπό για μπάρ...θα ήθελα μια τριάδα...

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε ξέρω πάντως στις κιθάρες πόσο ρόλο παίζουν οι βαφές και τα λούστρα, αλλά σ'αυτό εδώ το κινητό μάλλον παίζουν καθοριστικό ρόλο! ;D

a classic player now...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ελεος... τι σχεση έχουν 2 κιθαρίστες με ένα κινητό?

 

οτι σχεση ειχε ο Αναστοπουλος με το Ρεξονα, ο Αλιαγας με το Μεταξα, ο Καλογηρου με τα μαξιλαρια, ο Γκορμπατσοφ με την πιτσα, η Μεναγακη με ...

My love for you is ticking clock, Berserker

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έπρεπε να πατήσει τα 65 ο Clapton για να φαίνεται blues επιτέλους.

 

Eίναι επειδή εχει κινητό fender. Εγώ που έχω LG χρυσό με περνάνε για glam rock. ;D

Beauty is in the ear of the beholder.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, αλλά θα το αγόραζα… δαγκωτό και θα πήγαινα να το μοστράρω στα μούτρα του κολλητού μου του Ed που είναι ψυχάκιας με τα Dingwall και θα του έλεγα «μπορεί ο Καναδός να βγάζει fan fret μπάσα, αλλά δεν βγάζει τέτοια κινητά» για να αρχίσει το… πανηγύρι.

 

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου