Προς το περιεχόμενο

Πως παραγγέλνουμε 2 αντικείμενα απο ebay-shop για να μας έρθουν σε ένα πακέτο


ThePilgrim

Προτεινόμενες αναρτήσεις

χαιρετώ,

 

θέλω να παραγγείλω απο το chguitars (http://stores.shop.ebay.co.uk/CH-GUITARS) ένα neck και μία εξάδα wilkinson tuners, ωστόσο δεν έχω ξαναπαραγγείλει από το ebay και εφόσον δεν υπάρχει καλάθι για τις αγορές, αναρρωτιόμουν πως γίνεται να παραγγείλω και τα 2 προιόντα χωρίς να αποτελούν ξεχωριστές μεταξύ τους παραγγελίες και να μου σταλούν σε ένα πακέτο.

....another day.....another corpse....another reason...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα αγοράζεις και τα 2, τα κερδίζεις και δεν πατάς το pay now. Τους στέλνεις ένα mail και τους ζητάς ένα καινούργιο paypal voucher με ένα (κοινό) κόστος αποστολής. Μόλις σου έρθει (συνήθως το αργότερο την άλλη ημέρα), τότε πατάς το pay now που σε πάει στον paypal λογαριασμό σου

Μαραθώνιος Εναλλακτική Σχολή

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μισο λεπτακι να μυρισω τα νυχια μου και θα σου πω....

 

;D

 

εξω απο τη πλακα ενα ειναι το σιγουρο,αν στειλεις ενα μηνυμα στον πωλητη θα σου απαντησει πολυ πιο αξιοπιστα απο εμας.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα αγοράζεις και τα 2, τα κερδίζεις και δεν πατάς το pay now. Τους στέλνεις ένα mail και τους ζητάς ένα καινούργιο paypal voucher με ένα (κοινό) κόστος αποστολής. Μόλις σου έρθει (συνήθως το αργότερο την άλλη ημέρα), τότε πατάς το pay now που σε πάει στον paypal λογαριασμό σου

 

Αυτο ειναι το συνηθες εγω παντα με αυτον τον τροπο αγαροζω παραπανω απο ενα διαφορετικα αντικειμενα απο τον ιδιο πωλητη στο ebay.Μετα απο λιγο σου στελνει invoice συνολικο με συνολικη τιμη προιοντων και μεταφορικων και τοτε πληρωνεις.Μπορεις παντα να επικοινωνησεις με τον πωλητη οπως σου προειπαν τα παιδια..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου