Προς το περιεχόμενο

Guitar service? (άλλη μια φορά...)


nemo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια χαρά παιδιά! Το ξέρω πως αυτό θα φανεί κάπως σαν διαφημηστική καμπάνια αλλά μήπως μπορείτε να μου πείτε καλό μαγαζι ή εργαστήρι στην Αθήνα για σέρβις ηλ. και ηλεκτρακ. κιθάρας??? Μιλάμε για πρώτο σέρβις φυσικά και μετά απο 3 χρόνια (Υikes!!! Μου θυμίζω Yngwie και δε μ'αρέσει...) αγοράς των κιθάρων... Υπ'όψην δεν κοιτάω για τιμές αλλά για ποιότητα!

 

Thanx for the help!!!!

 

-Nemo :twisted:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

¶σχετο με αυτό που ρωτάς... αλλά αυτό το Avatar μου θυμίζει...Terumi!
Πράγματι... προτείνω (ως ένδειξη σεβασμού στο παλαιότερο μέλος, Terumi) να αλλάξεις το άβαταρ, αγαπητέ/ή nemo. :wink:

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπομονή.. οι απαντήσεις έρχονται... μερικά εκλεκτά μέλη και γνώστες του ζητήματος συνδέονται κυρίως τα πρωινά. :)

Reading The Fucking Manual

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξερω το Τζιμη στη Χ. Τρικουπη που κανει πολυ καλη δουλεια. Εχω δοκιμασει τη δουλεια του και ειναι αριστη. Αλλα σιγουρα θα υπαρχουν αρκετοι. Εχω επισης και το τηλεφωνο ενος γνωστου που ασχολειτε με το αθλημα δεν εχω ομως γνωμη για αυτον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο Τζίμης είναι όντως καλός μάστορας...αρκεί να μην πέσεις στην ανάγκη του μέσα στις γιορτές-όχι ότι προσέχει λιγότερο τη δουλειά του, απλά δεν χωράς να σταθείς από το κιθαρομάνι που...πάντοτε επείγει και υπάρχει αργοπορία.

τασκερα απο βουτυρο οπως αποκαλουμε μερικη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν θες απλα να κανεις σεταπ & οχι πιο περιπλοκες εργασιες το καλυτερο service θα το κανεις ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ σου...

 

http://www.noiz.gr/article-307--0-0.html

 

ειναι παρα πολυ ΑΠΛΟ.... :wink:

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου