Προς το περιεχόμενο

Smart Media Card :αποσυρθηκσν;


ntadis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πηγα ν αγορασω απο γνωστη αλυσιδα, ενα Card Reader και οταν τους ειπα οτι το θελω κυριως για για να μεταφερω αρχεια με Smart card απο Synth[korg le] μου ειπαν οτι επειδη εχουν αποσυρει αυτες τις Smart C[media] δεν ειχαν Card Reader που να δεχεται τετοια Smart C, εκτος απο ενα ξεχασμενο τεμαχιο ενος μοντελου (το οποιο και μαλλον θα σπευσω ν αγορασω...)

 

ΙΣΧΥΕΙ η αποσυρση 8O ?????

 

...κι εμεις τι θ' απογινουμε δηλαδης?...πως θα κανουμε τη "μεταφορα"...με Τηλεπαθεια :twisted: ??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν διαβάσεις τα specificatons της νέας γενιάς οργάνων, θα δεις οτι υπάρχει η δυνατότητα (προαιρετικά και με επιπλέον επιβάρυνση) να επικοινωνούν τηλεπαθητικά. :lol: Εσύ όμως που σίγουρα είσαι παλαιότερο μοντέλο, μάλλον θά 'χεις πρόβλημα μια και είναι δύσκολο να αναβαθμιστείς - αν όχι ακατόρθωτο. :cry: Προτού λοιπόν αρχίζεις να πανικοβάλλεσαι και να τρέχεις στο Θιβέτ ή δεν ξέρω που αλλού, :evil: ψάξε στα www.shop21.gr, www.e-shop.gr και γενικώς σε τέτοιου είδους καταστήματα (για smart media & card reader). Επόμενη σοφή κίνηση είναι τα φωτογραφεία. :wink: Πολλές ψηφιακές φωτογραφικές μηχανές έπαιρναν τέτοιες κάρτες. Μια άλλη λύση (με επιφύλαξη) θα ήταν cart reader + compact flash κάρτα, που θα μπορέσεις ενδεχομένως να χρησιμοποιήσεις και αλλού (πχ μεταφορά αρχείων από pc σε pc, σε φωτογραφική μηχανή κλπ). Όμως δεν ξέρω αν το όργανό σου (το μουσικό εννοώ) :lol: έχει usb θύρα. Από 'κει και πέρα δεν έχω πληροφόρηση για κατάργηση της smartmedia.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φιλε sensk μαλλον η πληροφορια για "αποσυρση" ειναι εντελως αβασιμη..

και στα site που σημειωσες εχει μοντελα αρκετα που δεχονται Smart c..

 

thanks :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Στουρνάρα έχει card reader με 15 ευρώ και οι smart media υπάρχουν σε αφθονία. Πάρε δύο 128αρες να έχεις , είναι αρκετές.

 

 

( Ghosts in the machine (NOIz edition), will upload soon........... :idea: new track from Cos_Dr )

Πιανίστας, Διδάκτωρ Γιουροβιζιονολογίας

με εξειδίκευση στα ΣΥΝΘΕΣΑ'ΙΖΕΡ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok αγορασα ηδη :D

 

[αν και δεν καταλαβα αν οντως θα σταματησουν να βγαινουν αυτες οι Smart]..παντως card reader που να τις δεχονται βρηκα παντου :wink:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 χρόνια αργότερα...

ok αγορασα ηδη  :D  

 

[αν και δεν καταλαβα αν οντως θα σταματησουν να βγαινουν αυτες οι Smart]..παντως card reader που να τις δεχονται βρηκα παντου :wink:

 

Που αγορασες?..ψαχνω να βρω καρτες κι εγω. Θελω καρτεσ και ενα οικονομικο αξιοπιστο reader.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου