Προς το περιεχόμενο

dj σε γάμο


ggeorge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φίλε με το καλό και χαλαρά. Εγώ με την πρώτη μου παρα λίγο να χωρίσω τον τελευταίο μήνα πριν το γάμο λόγω προετοιμασιών. Τελικά χώρισα 6 χρόνια μετά

 

Εγω με τη πρωτη μου αποπειρα χωρισα στον αρραβώνα. Δεν αντεξα τις βλακειες που ηθελε... Τωρα το παιζω πιο υπομονετικός (ε ειναι και πιο σοβαρη η κοπελα) . Ελπιζω να αντεξω...   ;D

 

Οντως ξεφτίλα με τους παπαδες. Αυτο μαλλον δε παιζει σε μενα γιατί είναι η περιοχή απομακρυσμενη και οι επιλογες πολυ λιγες. ισως γιαυτο και βαρανε. Ασε που είναι συννενοημενοι όλοι. Ζητανε ακριβως τα ιδια (catering, φωτογραφοι κλπ)

 

YΓ και φυσικά κατευθείαν γάμος , χωρίς αρραβώνα...  ::)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

Καταρχάς να ζήσετε και να ευτυχήσετε… Σαν παθών θα σου πρότεινα αν έχεις κάποιο φιλαράκι που να μπορεί να κάνει την δουλειά, «χώσε τον» να παίξει μουσική… Μπορεί να υπάρχουν περισσότεροι από ένας στην παρέα σου που θα ήθελαν να επωμιστούν το βαρύ φορτίο…

Πάντως από πικρή πείρα θα σου πω μην παίξεις εσύ… Στο «γλέντι των Ελλήνων» μετά τον γάμο μου είχα την φαεινή ιδέα να παίξουμε μαζί με φίλους μουσικούς που ήταν καλεσμένοι. Οι Zeppelin και οι ΖΖ Top, άρεσαν στο μισό ακροατήριο… Όμως το άλλο μισό (θείοι, θείες, γιαγιάδες, παππούδες και λοιπές… δημοκρατικές δυνάμεις) έβγαλαν φλίχτενες…

Καλό κουράγιο και μην ξεχνάς… ένα βράδι είναι θα περάσει…

 

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου