Προς το περιεχόμενο

dj σε γάμο


ggeorge

Προτεινόμενες αναρτήσεις

καλημερα

Το βαζω εδω χωρις να είμαι απολυτα σιγουρος, αλλα δε κολαει και πουθενα αλλου μαλλον

 

Ετοιμαζομαι το καλοκαίρι να παντρευτώ ( τι το ήθελα...  >:( ) και εχω τρελαθει στα εξοδα. οτι θελουν ζητανε.... Εγω μια χαρα βολευομαι στο δημαρχείο αλλα....

 

Καλα είναι δυνατόν 450 ευρω για τον dj;. Μισό μηνιάτικο για να αλλαζει δισκάκια; Τι δισκακια δηλαδη ... Να παταει το επομενο mp3; Ειναι λογικές οι τιμες ή ψαχνει θύμα;  

Εχετε να προτείνετε κανενα σε πιο λογικες τιμές; Αν και μαλλον δεν έχει νόημα καθως ο γάμος θα γίνει πελοπόννησο, οποτε θα μπουνε επιπλεον εξοδα (βενζίνες ξενοδοχείο... ) Μια απο τα ίδια δηλαδή....

 

Απλα το έγραψα για να γκρινιάξω. Αν παρω μουσικούς (ζωντανή ορχήστρα) πιο φτηνα θα βγει Δε θελει όμως η κοπελα....  Μου φαίνεται θα παρω το όργανο και θα παίζω μόνος μου

 

Μαλλον πρεπει να αλλάξω κοπέλα...  >:(  ;D  

 

Τελος παντων , το εγραψα για να μάθω αν είναι λογικά τα χρήματα που ζητάνε...

Για πείτε τη γνωμη σας...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη σκας θα τα βγαλεις απο τη "χαρτουρα" (φτανει να μην ειναι τσιπηδες οι συγγενεις) ;D,συμφερει η εκκλησια σου λεω (4000 ευρω καθαρισα στο γαμο μου... ;D ;D),φροντισε μονο το κουστουμι σου να εχει μεγαλες τσεπες για να χωρανε τα φακελακια... ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλα το έγραψα για να γκρινιάξω. Αν παρω μουσικούς (ζωντανή ορχήστρα) πιο φτηνα θα βγει Δε θελει όμως η κοπελα....  Μου φαίνεται θα παρω το όργανο και θα παίζω μόνος μου

 

Μαλλον πρεπει να αλλάξω κοπέλα...  >:(  ;D  

 

χαχαχαχαχαχχαααα δε παίζει ... χαχααχχαχαχα.... ;D ;D ;D

 

φαντάζομαι με 450 θα φέρει και τα τσιμπραγκαλα του...ηχεία,μίκτες.σι ντι πλειερς κτλ....

 

ισολογισμός σουπερφανκ κορυφαίος ... έσοδα - έξοδα=4000 .... ;D

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μη σκας θα τα βγαλεις απο τη "χαρτουρα" (φτανει να μην ειναι τσιπηδες οι συγγενεις) ;D,συμφερει η εκκλησια σου λεω (4000 ευρω καθαρισα στο γαμο μου... ;D ;D),φροντισε μονο το κουστουμι σου να εχει μεγαλες τσεπες για να χωρανε τα φακελακια... ;D

 

+10000000

η πιο επικερδής υπόθεση της ζωής μου!!!!!!! δεν το περίμενα!

on topic, εγώ πέρασα αυτη τη φάση το 2002 και τότε είχα δώσει κάτι σαν 200 (ίσως και παραπάνω) ευρώ στο dj. Καθόλου απίθανο να έχει αυξηθεί τόσο, μιας και τότε ήταν πάνω στην αλλαγή δραχμές-ευρώ και ακόμα δεν είχαν ξεφύγει τα πράγματα.

Ξέρεις γιατί τα δίνεις; (κι ας είναι πολλά). Για να μην ασχοληθείς ΚΑΙ με αυτό! (αναμεσα στα 10000 πράγματα που θα έχεις στο μυαλό σου)

Για εμένα δύο είναι οι περιπτώσεις που θα το αποφύγεις:

1) δεν κάνεις τέτοιου τύπου γάμο (τραπέζια, συγγενολόγια κλπ)

2) έχεις κάποιο φίλο που ΕΧΕΙ μηχανήματα, γνώσεις και εμπειρία και την περνάς τζάμπα  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω μια χαρα βολευομαι στο δημαρχείο αλλα....

Ωχ, στραβά ξεκινήσατε, θα αντιμετωπίσεις πολλά 'αλλά' στο έγγαμο βίο σου...

Καλό κουράγιο :)

 

Μαλλον πρεπει να αλλάξω κοπέλα...  >:(  ;D  

Καλή λύση :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε ,δεν αντέχω το ρεζιλίκι του όλου θέματος και βρισκω συνέχεια αρνητικά...

Για μια χαζομερα τρεχουμε ενα 6μηνο... αν είναι δυνατόν...

 

Ναι μαλλον θα εχει και τα συμπραγκαλα μαζί, αν και σε μπαρακι θα παιξει (τι παιξει δηλαδη, μουσικός είναι; ) που τα εχει όλα...  >:(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχεις κάποιο φίλο που ΕΧΕΙ μηχανήματα, γνώσεις και εμπειρία και την περνάς τζάμπα

 

Το περιεργο είναι ότι εχω, αλλα αν δεν δηλώνεται επαγγελματίας δεν τον εμπιστευόμαστε... Ενω αν παιρνει τα 450 ... μαλλον θα είναι καλός...

 

Δε λεω καλή κοπελα αλλα αμα της κολλήσει κατι....  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ασε ,δεν αντέχω το ρεζιλίκι του όλου θέματος και βρισκω συνέχεια αρνητικά...

Για μια χαζομερα τρεχουμε ενα 6μηνο... αν είναι δυνατόν...

 

Εγώ μαζί σου είμαι, έτσι το έβλεπα κι εγώ.... αφού όμως θα το κάνεις που θα το κάνεις, όλα στο μυαλό είναι! Πάρτο λοιπόν στην πλάκα, γέλα με αυτό και μην πολυσκάς... θα δεις πως δεν θα περάσεις και τόσο άσχημα αν το δεις στο χαβαλέ!

Α, και κάτι άλλο! Εγω δεν έψαξα dj ΑΛΛΑ με βρήκαν αυτοί..! Πως; προφανώς η εκκλησία πουλάει τα στοιχεία σε εταιρίες που ασχολούνται με γάμους!!! Απο την στιγμή που έβγαλα τις άδειες, συνέχεια χτύπαγε το τηλέφωνο απο dj, εταιρίες που πουλάνε κοστούμια, ζαχαροπλαστεία για τουρτα κλπ. Άρα, περίμενε προσφορές και παζάρεψε στο κάτω-κάτω!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

προφανώς η εκκλησία πουλάει τα στοιχεία σε εταιρίες που ασχολούνται με γάμους!!!

Τι αίσχος κι αυτό... Τι φτύσιμο που θέλουνε...

 

Φίλε με το καλό και χαλαρά. Εγώ με την πρώτη μου παρα λίγο να χωρίσω τον τελευταίο μήνα πριν το γάμο λόγω προετοιμασιών. Τελικά χώρισα 6 χρόνια μετά ;)

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ με την πρώτη μου παρα λίγο να χωρίσω τον τελευταίο μήνα πριν το γάμο λόγω προετοιμασιών.

 

Σε κατανοώ απόλυτα..! γιαυτό λέω, χαλαρά και στην πλάκα!  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου