Προς το περιεχόμενο

Monitor απο Ebay?


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα..Μπαινω κατευθειαν στο θεμα..θελω να αγορασω ενα μονιτορ και σκευτικα να κοιταξω στο ebay.Αλλα επειδη σεν ξερω απο ebay εχω καποιες αποριες..

το μονιτορ που βρηκα ειναι αυτο(αν εχετε να προτινετε κατι καλτερο μην διστασετε).

 

http://cgi.ebay.com/MAG-17-Flat-Panel-TFT-LCD-Monitor-LT716s_W0QQitemZ350309027930QQcmdZViewItemQQptZComputer_Monitors?hash=item51900b905a

 

θελω να δωσω μεχρι κανα 25 αρι ευρο..δεν με ενδιαφερει ποοσες ιντσες θα ειναι.απλα θελω TFT επειδη δεν εχω χορο για μπαουλο.και 15 και 17 ιντσες μια χαρουλα ειναι..απλα δεν ξερω πως να δω ποσα ειναι τα μεταφορικα και αν θα το παρω γιατι αν καταλαβα καλα παιζουν και παζαρια???

 

και τροποι πληρωμης?τι ακριβως ειναι το paybal? :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Vasilis Fender Squier δεν υπάρχει κανένας λόγος να μπεις σε μια τετοια διαδικασία όταν δεν ξέρεις από που να αρχίσεις, προφανώς γιατί δεν έχεις χειριστεί ακόμα ρευστό και πλαστικό χρήμα. Δεν είναι τυχαίο που πρέπει να ενηλικιωθείς για να αποκτήσεις πιστωτική ικανότητα από τις τράπεζες. Αν θες να αγοράσεις φτηνά κοίταζε τις αγγελίες του Noiz όπου συχνά παρουσιάζονται ευκαιρίες. Επίσης επειδή πρέπει να ξερεις να κρίνεις την ευκαιρία από το "λεμόνι" καλό είναι να συμβουλευτείς καποιον μεγαλύτερο σου γιατι μπορεί να την παρεις στο σπίτι και 2 μερες μετα να πάψει να δουλεύει, και μετά...

 

Θα σε παρότρυνα να διαβάσεις για να μαθαίνεις, περισσότερο από το να ζητάς οδηγίες για αγορές μεσω του Noiz. Αυτό ισχύει για όλους που θεωρούνται ανήλικοι κατα τον νόμο.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ το πιστευω αφτο που λες γιατι προφανως εισαι μεγαλυτερος και κατι παραπανω ξερεις..αλλα μην κρινεις παντα απο τα 15 μου χρονια..τελος παντων αλλου ειναι το θεμα..η αλιθεια ειναι οτι δεν εχω ασχοληθει για αγορα απο εξω και η αλιθεια ειναι οτι ψιλοφοβαμαι..εγω εβαλα μια αγγελια στο νοιζ οτι ζητω μια φθηνη οθονη..εψαξα κιολας αλλα ενδιαφερον δεν ειδα..γι΄αυτο και κοιταξα λιγο προς τα εξω αλλα λεω να σε ακουσω..τοτε ομως ποια ειναι η λυση?υπομονη? :-\

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Administrator

Βρίσκεσαι ηδη εδω και γράφεις κατα παραβαση των κανονισμών αφού δεν είσαι καν 16.

Δεν θελω να σε ξαναδώ να γράφεις για προτάσεις αγοράς.

Αν θελεις να μαθεις για τη μουσική και τα όργανα της έχει καλώς.

ΔΙΑΒΑΖΕ να μάθεις και όλα θα έρθουν στην ώρα τους. Και οι αγορές και τα custom shop και τα λεφτά που απαιτούνται για να τα πάρεις.

 

Δεν γίνεσαι μαγκας αγοραζοντας, αλλά παίζοντας.

Live and let Live.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΟΚ δεν σε κατακρινω γιατι πολυ απλα δεν με ξερεις.Η μουσικη ειναι η λατρεια μου.απλα εφτιαξα ενα απλο pc για να αρχισω να ηχογραφω και δεν ειναι και πολυ σωστο ο τροπος που μου μιλας θα ελεγα..αλλα ξαναλεω δεν ειναι εκει το θεμα..ζητησα λιγη βοηθεια..αν ειναι τοσο δυσκολο απλα πες το μου και θα το καταλαβω..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου