Προς το περιεχόμενο

Ο πιο γρήγορος κιθαρίστας???


vavel80

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Νομιζω καπου εδω μεσα ειχα διαβασει κατι μου αρεσε παρα πολυ:

 

"Mαγκια ειναι να μπορεις να παιξεις 5000 νοτες το δευτερολεπτο και να μην το ξερει ΚΑΝΕΙΣ!"

 

 

Παντως, τον σφογλι δεν τον ηξερα, αλλα μου αρεσε αρκετα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 98
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Νομιζω καπου εδω μεσα ειχα διαβασει κατι μου αρεσε παρα πολυ:

 

"Mαγκια ειναι να μπορεις να παιξεις 5000 νοτες το δευτερολεπτο και να μην το ξερει ΚΑΝΕΙΣ!"

 

 

Δεν ξέρω αν κάποιος το είπε έτσι, αλλά θα είχε ενδιαφέρον αν κάποιος που μπορεί να παίξει 5000 νότες per sec, τελικά να παίζει 5 και με ουσία.

Απλά μια σκέψη...

all this has happened before and will happen again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

 

Παντως, τον σφογλι δεν τον ηξερα, αλλα μου αρεσε αρκετα...

 

ακουσε τον λιγο ψαξε και αλλα βιντεο του.......και αυτα με τον  LABRIE  σε κατι live του στο youtube ...ειναι απιστευτος και γραφει φανταστικα σολο.........πολυ μελωδικα,εγω εχω παθει πλακα εχει γινει μεσα στους 3 αγαπημενους μου

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο ωραίο που είδα είναι του ελληνα που είναι καθαρες νοτες χωρις παραμορφωσεις κλπ.

Παιζει μια νοτα σε καθε χτυπημα της χορδης.... Οχι σαν τους αλλους που με μια κινηση του χεριου της πενας παιζουν 10 νοτες.... (με τη βοηθεια των μηχανηματων)

 

Παντως αυτο που διαπιστωσα είναι ότι στην ελλαδα εχουμε λογω του μπουζουκιου απιστευτα γρηγορους. Ενας απλος επαγγελματιας μπουζουξης είναι πιο γρηγορος απο ολους αυτους που ειδα στις τρεις σελιδες.... και σιγουρα πιο καθαρος καθαρος...

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο ωραίο που είδα είναι του ελληνα που είναι καθαρες νοτες χωρις παραμορφωσεις κλπ.

Παιζει μια νοτα σε καθε χτυπημα της χορδης.... Οχι σαν τους αλλους που με μια κινηση του χεριου της πενας παιζουν 10 νοτες.... (με τη βοηθεια των μηχανηματων)

 

Παντως αυτο που διαπιστωσα είναι ότι στην ελλαδα εχουμε λογω του μπουζουκιου απιστευτα γρηγορους. Ενας απλος επαγγελματιας μπουζουξης είναι πιο γρηγορος απο ολους αυτους που ειδα στις τρεις σελιδες.... και σιγουρα πιο καθαρος καθαρος... (και μιλαμε για την ελλαδιτσα με τα 10 εκ. πληθυσμό)

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι σαν τους αλλους που με μια κινηση του χεριου της πενας παιζουν 10 νοτες.... (με τη βοηθεια των μηχανηματων)

 

Τι εννοείς "με τη βοήθεια των μηχανημάτων"?  ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για κιθαρίστα αλλά για ντράμμερ σιγουρα είναι είναι ο Nick Mason.

Με την Maserati birdcage (700hp) άντε πιάστον!

Maserati-Birdcage-Nick-Mason_-_2005.jpg.9ad4a4c19c9dc0fedfc9c89fe7cbed7e.jpg

Thank God for the rain....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για κιθαρίστα αλλά για ντράμμερ σιγουρα είναι είναι ο Nick Mason.

Με την Maserati birdcage (700hp) άντε πιάστον!

αχαχαχαχαχαχαχαχαχαχαχ

+1000

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου