Προς το περιεχόμενο

Vigier


antouan_z

Προτεινόμενες αναρτήσεις

να σας πω και το καλυτερο...

στα πρακτορεια σε ενα δρομολογιο που ειχα επιασα κουβεντα με εναν οδηγο του νακα (ξερετε με το πιανα yamaha στο πλαι) του λεω "ρε φιλε, μας ξεβρακωνει που μας ξεβρακωνει ο νακας τουλαχιστον σας πληρωνει καλα?"

και η απαντηση "@ρχι : " (δεν περιμενα και τιποτα καλυτερο)

κεραυνοπουλο εν δραση!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 30
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Δινοντας ενα τελος στην συζητηση περι Νακα kai Vigier θα ηθελα να πω οτι εκλεισα συμφωνια για παραγγελια με τον υπευθυνο μουσικων οργανων στην Παιανια,και επειδη του ειπα οτι υπαρχουν και αλλα παιδια με παραπονα,μου ζητησε ευγενικα να επικοινωνησω με οσους ειχαν προβλημα και να τους φερω σε επαφη μαζι του.

Εαν καπoιος νομιζει οτι αδικηθηκε σε θεμα Νακα και Vigier,και σε οτιδηποτε αλλο και επιθυμει ακομα να προβει σε παραγγελια η διευκρινηση ας μου στειλει mail στο [email protected].

Ας ξεκαθαρισουν μερικα πραγματα,διοτι καλο ειναι να κανουμε ενσταση σε καταστaσεις και προσωπα αλλα οταν ερχεται η ωρα να βγαινουμε μπροστα...Να τους δειξουμε οτι εχουμε λογο και αποψη!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μην τους παρακαλεσεις κιολας να γινουν καλυτεροι για να τους δωσεις τα λεφτα σου..απλα ψωνιζεις απο αλλου και τελειωσε η υποθεση!!

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγα μην τους παρακαλεσεις κιολας να γινουν καλυτεροι για να τους δωσεις τα λεφτα σου..απλα ψωνιζεις απο αλλου και τελειωσε η υποθεση!!

 

Έτσι είναι ακριβώς, εμένα τουλάχιστον με έχουν χάσει από πελάτη προ πολλού…

Tigka metal!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παντως σημερα που περασα απτο guitar store του νακα ηταν ευγενεστατοι και εξυπηρετικοτατοι..vigier τελος ομως..τους εχει μεινει μονο μια εκει και θα παρουν νεες σε κανα 3μηνο..

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

και αυτη που εχουν εκει τοσο εχει,επαιξα και ηταν πολυ καλη αλλα δεν μου αρεσε το χρωμα (που δεν αλλαζει)και οτι ειχε 3 single (αλλαζει αυτο).

πολυ καλη κιθαρα ομως αλλα με βλεπω να παιρνω αυτην λιαν συντομος..

http://www.thomann.de/thoiw2_artikel-186888.html?sn=28cd66a76e0739cbfe15ccf171145b52

αρρωστιααααααααααααα (την οποια βρηκα στην ελλαδα 3400)

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ ωραια η PRS φιλε Whitenoise,ορμα,αληθεια που σε εbαλαν να παιξεις με την Vigier?(δεν εννοω στο σκαμπο βεβαια!!)

Αυτη που παρηγγειλα ειναι η εξης

 

http://www.noiz.gr/modules/My_Uploads/user_folders/antouan_z/Excalibur%20Original%20Antique%20Violin.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο guitar store του νακα στην χαριλαου τρικουπη στην αθηνα,πολυ καλο παλικαρακι ο πωλητης και χαβαλες.

και η κιθαρα πολυ καλη αλλα οχι αυτο που θελω,εξερετικη ομως δεν μπορω να πω.

η κιθαρα σου φιλε αντωνη ειναι πολυ πρωτη,αυτη μαλιστα,αλλα δεν θα αντεχα να περιμενω ενα 3μηνο :cry:

προσεχε τι λες...ειμαι κρυφος modulator!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου