Προς το περιεχόμενο

Την γνώμη σας για το νέο μου κομμάτι


BillTheEmperor

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To κομματι σου ειναι εμετικο..Προτιμω να χυσω οξυ στα αυτια μου απο το να το ξανακουσω.Σταματα να ασχολεισαι με την μουσικη η φωνη σου κανει μονο για να δουλευεις στα Goodys και να λες "ΕΝα double chicken"..Οι στιχοι σου ειναι τοσο ελεεινοι που με κανουν να θελω να ερθω να σε βρω και να σε μαχαιρωσω στο προσωπο.

 

αυτό θα πει ''εποικοδομητική κριτική''

 

Το κομμάτι το άκουσα ευχάριστα, οι στίχοι δεν ξέρω...θα συμφωνήσω πάνω κάτω με τον relayer εκτός από τις αλλαγές, πιστεύω ότι έτσι όπως το έχεις κάνεις το κομμάτι (και για τους στίχους που έχει) του πάει αυτή η ''μονοτονία'' (αν και το χρωματίζεις στα σωστά σημεια με τα πλήκτρα σου, ωραία επιλογή).

 

Αυτό που ήθελα να επισημάνω πιο πολύ είναι η φωνή. Φίλε πιστεύω ότι έχεις πολύ καλή ΧΡΟΙΑ για αυτό το στυλ. Όχι δεν είναι πρωτότυπη, αλλά με τέτοια χροιά καλύπτεις πολλά ''χωράφια'' του ''ελληνόφωνου ροκ''. Δουλεψέ την λίγο περισσότερο και συνέχισε την καλή προσπάθεια!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

psycho969,  lambrosgg, είσαστε φανταστικοί...  ::) (shut the fuck up)

 

bill, είσαι ΟΚ, και το κομμάτι είναι ΟΚ, και οι στίχοι είναι ΟΚ. Η ρυθμική κιθάρα είναι μονότονη, δοκίμασε να την κόψεις που και που. Ωραία θέματα στο τέλος.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρατηρώ ότι κάποιοι με βοηθάνε ακόμα και με τις αρνητικές κριτικές τους και κάποιοι άλλοι απλά θέλουν να ξεχωρίσουν με βαρύγδουπες εκφράσεις, πιθανότατα χειρότερες από του στίχους μου (τελικά μοιάζουμε)

Πάντως το θετικό είναι ότι και οι μεν και οι δε ασχοληθήκατε με το κομμάτι μου.

Το μόνο κακό είναι ότι τώρα πια πρέπει να προσέχω γιατί μερικοί θέλουν να με μαχαιρώσουν.

Ευχαριστώ πάντως όλους(κυρίως αυτούς που με βοηθάνε να προχωρήσω στην μουσική)

 

Υ.Γ. το οξύ με τα αυτιά ήταν φοβερό παρότι δεν με κολάκευε. Μου άρεσε το σχόλιο!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως μπήκα στο μουντ να ακούσω το τραγούδι μόνο κ μόνο λόγω του συγκεκριμένου κόμεντ!!!

Το κομμάτι μου αρέσει πολύ μουσικά αλλά θέλει λίγες δυναμικές να σπάνε τη μονοτονία... Έναν διαφορετικό ήχο καμία παύση, κάτι... Γενικά όλες οι ιδέες μουσικά είναι πολύ ωραίες και τις απόλαυσα...

Οι στίχοι μου άρεσαν περισσότερο από το προηγούμενο κομμάτι αλλά γενικά ρίχτο στον ξένο στίχο γιατί πιστεύω πως θα κολλάνε καλύτερα με τη μουσική... Αν και οι συγκεκριμένοι στίχοι είναι πολύ μπροστά...

(ΠΑΛΙ βγάζεις κάτι από την cult δεκαετία του 80... στο επόμενο θέλω guest Γαρδέλη, Πετρόχειλο ή έστω Πανούση)

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου