Προς το περιεχόμενο

Αγορα overdrive κ phaser


rouchlass

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 32
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εγω παιδια μαλλον καταληγω στο Rotovibe κ σκεφτομαι κ για fuzz.Λεω να αφησω τις Hendrix-ιες στην ακρη κ να αφοσιωθω πληρως στη μεγαλη μου καψα, το stoner.Ετσι λοιπον βρισκομαι αναμεσα στα α) MXR M173 Silicon Fuzz β) BBE Free Fuzz κ γ) Fulltone Ultimate Octave...Απο την αλλη μηπως δε μου χρειαζεται τιποτα απο τα 3 κ να αραξω με το Big Muff ???

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παιδια μαλλον καταληγω στο Rotovibe κ σκεφτομαι κ για fuzz.Λεω να αφησω τις Hendrix-ιες στην ακρη κ να αφοσιωθω πληρως στη μεγαλη μου καψα, το stoner.Ετσι λοιπον βρισκομαι αναμεσα στα α) MXR M173 Silicon Fuzz β) BBE Free Fuzz κ γ) Fulltone Ultimate Octave...Απο την αλλη μηπως δε μου χρειαζεται τιποτα απο τα 3 κ να αραξω με το Big Muff ???

 

α. Πέρνα από το ψαχτήρι, το θέμα έχει εξαερωθεί από το πολύ μπλαμπλα - του δικού μου συμπεριλαμβανομένου - όχι μόνο γενικά αλλά και για τα τρία πετάλια που γράφεις.

β. Αν δεν σε ικανοποιούν οι πληροφορίες ακόμη και τότε, άνοιξε καινούργιο ανεξάρτητο θέμα μιας και δεν συμφωνεί με το παρόν.

Fear no more the heat o' the sun

Nor the furious winter's rages

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου