Προς το περιεχόμενο

Ενα μικρό jam


LightStringer

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δυνατο ! Αισιοδοξο με ομορφο γλιστερο σολαρισμα..κυμα ! Μου αρεσε πολυ!

Το φανταζομαι μονο το σολο σου..πανω σε αιθερια πληκτρα..θα ηταν περισσοτερο ατμοσφαιρικο !

Πολυ ομορφο παιξιμο.

www.sonicspace.gr

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολλή βαβούρα ρε παιδί μου... Έχεις το μπακιτράκι δυνατά έχεις και τα χάι γκέιν σου και τα ντιλέι σου... Χαμός. Βελτιωμένο σε ακούω αλλά οι προσωπικές μου κριτικές παραμένουν. Make sense. Άρχισες καλά, συνέχισες λιγότερο καλά, αλλά παλι αρχή μέση και τέλος δεν είδα. Βάλε μας καλύτερο ήχο.

When you will get good you will know. There is no guitar. There never was.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραιος φιλε μου!!!

 

Μελοδικοτατο σολο, ωραιος ηχος!

 

Τι λεει το κιθαρακι; την ειχα βαλει στο ματι πριν απο λιγο καιρο που εψαχνα για μια ibanez αλλα δεν ετυχε να τη βρω και να τη δοκιμασω. Τελικα κατεληξα στην 2550 prestige...

 

Επισης αν δε σου κανει κοπο ποσταρε το backing track ;)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

thanx! να ρωτησω κατι? εστω οτι τραβαω βιβτεο αυτο που παιζω και ταυτοχρωνα το γραφω κ στο cubase ......... μετα πως συγχρονιζω το βιντεο ( την εικονα μονο ) με τον ηχο?

 

Χρησιμοποιω το sony vegas αλλα οσες φορες το δοκιμασα αλλου παει ο ηχος κ αλλου η εικονα.....

 

Καμια ιδεα?

 

thanx again

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα οποιοδήποτε Video editor software μπορεί να το κάνει αυτό, ακόμα και το windows movie maker

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βαλε λιγη κιθαρα στο delay βρε παιδι μου!!!

+1

Γιατι κρυβεσαι τοσο πισω απ τα εφε και το γκεϊν?Αφου τα χερακια σου πανε...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ένα οποιοδήποτε Video editor software μπορεί να το κάνει αυτό, ακόμα και το windows movie maker

 

εννοω οτι δε μπορω να πατησω ταυτοχρωνα το rec της καμερας και το rec του cubase....οποτε υπαρχει χρονικη αποκλιση και μετα αντε να ψαξω να βρω που ακριβως πεφτει η εικονα με τον ηχο.......υπαρχει αλλη λυση η δε κανω εγω κατι καλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου