Προς το περιεχόμενο

Σχετικα με Esp Horizon FR II


kostaras75

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εμενα ειναι mahogany ''αφτο ινε'' και εχει αρκετα μπασα χωρις να μπουκωνει ο ηχος.

Απο ηχο ειναι απο τις αγαπημενες μου αναμεσα στις κιθαρες μου.

 

Αλλα το μανικι δεν μου παει ρε μαμωτο :-\

.o. /o. /o\ <o\ <o> \o/ εεεεε μακαρένα!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Την εχω και ειναι απιστευτη σε πληροφορω! Το μανικι της δεν ειναι τοσο λεπτο οπως αναφερουν οι παραπανω!

Σε σχεση με την αλλη ESP MII Custom Deluxe που εχω εχει ελαχιστα πιο χοντρο μανικι η Horizon!

 

Αν εισαι 100 κιλα μπορει και να σου φανει λεπτη οπως του φανηκε και του Ιρακλη πιο πανω! Αλλα σε σχεση με την τελειως flat ΜΙΙ ειναι μερα με την νυχτα σε αισθηση!

 

Οσο απο ομορφια ολα ειναι υποκειμενικα! σχημα με ωραιες καμπυλες στο σωμα τα κερατακια δεν ειναι μυτερα οπως των ibanez και μαλιστα με καταπληκτικο Top quilted maple. η κατασκευη neck through δινει πολυ ανετη προσβαση στα τελευταια ταστα.

 

Horizon FRII 2010 μοντελο με alder σωμα δεν υπαρχει! ολες ειναι μαονι.

Απο μαγνητες βγαινουν με EMG η Duncan.

 

Το μονο μειονεκτημα για μενα ειναι πως δεν βρηκα καποια με maple ταστιερα που ηθελα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω δεν ειχα μοντελο του 2010...

Τη εχω δωσει εδω και 9 μηνες. Ασε που αυτη τη στιγμη αν πας σε μαγαζια ΔΕ θα πετυχεις μοντελο 2010.

Στράαατα Stratούλα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου