Προς το περιεχόμενο

Andy Timmons-HIROSHIMA


ignantios

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Τον τελευταιο καιρο εχω φαει τρελο κολλημα με το παρακατω κομματι.......και για τον ηχο του....που ειναι αφταστος αλλα και για το πως ενα απλο κομματι μπορει να ειναι καταληκτικο χωρις πολλα πολλα.Θα μου πεις timmons ειναι αυτος..και τιποτα δεν ειναι απλο.....αλλα απο μελωδια για εμενα ειναι κορυφη..

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=BSFeO1LcJZU

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το κολλημα με το συγκεκριμενο το εχω χρονια :P...εσυ ρε Αντωναρε τωρα το πηρες χαμπαρι το κοματι?......ασε ο τυπος ειναι απαιχτος....τα dvd του τα εχω λιωσει.....το συγκεκριμενο κοματι δεν εχω καταφερει ακομα να το λιωσω πανω στην κιθαρα αλλα που θα μου παει.....οταν θα ειμαι παλι σε φορμα θα το βασανισω ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω το κολλημα με το συγκεκριμενο το εχω χρονια :P...εσυ ρε Αντωναρε τωρα το πηρες χαμπαρι το κοματι?......ασε ο τυπος ειναι απαιχτος....τα dvd του τα εχω λιωσει.....το συγκεκριμενο κοματι δεν εχω καταφερει ακομα να το λιωσω πανω στην κιθαρα αλλα που θα μου παει.....οταν θα ειμαι παλι σε φορμα θα το βασανισω ;)

 

 

οχι ΚΩΣΤΑ δεν το πηρα τωρα χαμπαρι......απλα ειναι πολλες φορες που περναμε κομματια επιφανειακα.......και μετα απο καιρο τα ξανακουμε.....δινουμε βαση ετσι οπως θα επρεπε απο την αρχη και εκει καταλαβαινεις τι ακους πραγματικα........δεν ξερω εγω εχω παθει πλακα με το ποσο απλο ακουγεται το κομματι χωρις φανφαρες....αλλα και το ποσο ωραιο ειναι τελικα απο θεμα μελωδιας και παιξιματος........

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε απλο απλο αλλα για πηγαινε να το παιξεις με το υφος και το συναισθημα που εχει.....αγγουρι η υποθεση με τον τυπο φιλε.

Εγω μονο το a night to remember εχω περασει και αυτο μετα κοπων και βασανων ας πουμε.Ειναι φοβερος ο μπαγασας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μωρε απλο απλο αλλα για πηγαινε να το παιξεις με το υφος και το συναισθημα που εχει.....αγγουρι η υποθεση με τον τυπο φιλε.

Ειναι φοβερος ο μπαγασας.

 

 

+1.......πολυ συναισθημα.........και αυτος ο ηχος που εχει ειναι οτι καλυτερο για τα δικα μου αυτια.............. :'(

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

+1.......πολυ συναισθημα.........και αυτος ο ηχος που εχει ειναι οτι καλυτερο για τα δικα μου αυτια.............. :'(

 

Για τα δικα μου αυτια να δεις....μακαρι να ειχα 1000 αυτια να τον ακουω ;D....ηχαρα με τα ολα του ο τυπος......αντε και ψιλοκαλα δαχτυλα εχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το θεμα ειναι οτι δεν ερχεται ΕΛΛΑΔΑ μην τον πλακωσω στα χαστουκια......γιατι? εμεις σε κανα πηγαδι την καναμε τη δουλεια?

RUN FOREST....RUN!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα ξανακουστε το falling down και μετα μου λετε για συναισθημα , ignatie ειχα κανακουσει την χιροσιμα και δεν μου χε πει και τωρα που το ξανακουσω ναι οντως μου κανε κλικ

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου