Προς το περιεχόμενο

Wireless guitar system. Τι...;


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αν εννοεις αν μπορεις να συνδεσεις το ασυρματο μεταξυ κιθάρας και πεταλιέρας εννοείται πως γίνεται....Αυτή είναι κ η λογική εξάλλου...(Ελπίζω να κατάλαβα την ερώτηση σου)

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 28
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

σωστα Subfire! θελω να συνδεσω το ασυρματο μεταξυ κιθαρας και πεταλιερας αλλα χωρις ενισχυτη!βγαινω κατευθειαν σε κονσολα!δηλαδη κι8αρα-receiver, πεταλιερα-transmiter!

φανταζομαι οτι μπορω να το κανω απλα ελεγα μηπως το χει δοκιμασει κανεις και 3ερει αν 8α χω κανενα σοβαρο προβλημα στον ηχο μου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μονο που δεν πρέπει να βάλεις το δεκτη στην κιθάρα γιατι δεν εχει νόημα...Θα βάλεις τον πομπό στην κιθάρα και το δέκτη στο input της πεταλιέρας..κ μετά με καλώδιο από την πεταλιέρα στην κονσόλα...

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στον ήχο τι πρόβλημα?Τόσο καιρό έτσι το χρησιμοποιώ χωρίς προβλήματα...Για την ακρίβεια δεν το αλλάζω το ασύρματο με τίποτα...την πρώτη φορά που σε ενα λαιβ το είχα συνδέσει στο σαουντσεκ κ έκανα μια βόλτα παραπέρα ταπεινώθηκαν και κατι φίλοι...ασε!!!

 

Την azden δεν την ξέρω..sorry

 

www.myspace.com/subfireband

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

τελικα παιδια καποιο συστημα μεχρι 150 ευρω της προκοπης υπαρχει? επισης δεν εχω καταλαβει τι γινεται με τις συχνοτητες και τις χωρες και πως μπορουμε να το φτιαξουμε αυτο...σχεδον ολα τα wireless apo thomann einai for germany use only..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

...σχεδον ολα τα wireless apo thomann einai for germany use only..

Έχω εδώ και 2 χρόνια το t.bone ews 16gt από θωμά. Δουλεύει πολύ σωστά, χωρίς προβλήματα παρεμβολών (τουλάχιστον στα στούντιος και στα λάιβ που κάναμε). Είναι κάτω από 150 ευρώ.

RANDOMIZE USR 0

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο μοιαζει πολυ βολικο για κιθαρα...

http://www.thomann.de/gr/the_tbone_ews_16gt.htm

 

σχεδον σε ολα τα αλλα πρεπει να εχεις μεγαλουτσικους αναμεταδωτες πανω σου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου