Προς το περιεχόμενο

Προβλημα με το υπόλοιπο στο Paypal


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σας παιδια λοιπον θελω την βοηθεια σας γιατι εχω το εξης προβλημα:Ενας συμφορουμιτης μου εστειλε λεφτα με paypal,τα λεφτα τα βλεπω στο account μου αλλα οχι στην στο account της prepaid μου ξερετε τι συμβαινει?Μηπως τα χρηματα δεν μπηκαν στην prepaid και μενουν στο paypal account?

Ευχαριστω προκαταβολικα

Νικος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν εχω ασχοληθει με paypal αλλα προφανως πρεπει να γινει κατι σαν εγκριση-επιβεβαιωση με την τραπεζα

 

πχ οταν σπουδαζα και μου εβαζε ο πατερας μου λεφτα στη τραπεζα μπορουνα να τα τραβηξω την επόμενη μερα, την ιδια μερα μονο αν τα εβαζε νωρις το πρωι

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορει να ειναι αυτο που λες γτ οταν πηρα ενα refund στην καρτα τα λεφτα φανηκαν μετα απο μερες.Παντως αν ξερει καποιος τι συμβαινει και το εχει παθει και ο ιδιος ας μου πει και μενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

https://www.paypal.com/helpcenter/main.jsp;jsessionid=y5zSLM7Gp7h1gJT7ghnV1X2rsfGYQqvC4v2jW4JmFtWB0Xbcg8v1!-375247647?locale=en_US&_dyncharset=UTF-8&countrycode=US&cmd=_help&serverInstance=9016&t=solutionTab&ft=browseTab&ps=solutionPanels&solutionId=58782&isSrch=Yes

 

το paypal δεν μπορει να πιστωσει "καρτες" (μονο refund κανει αν αρνηθει καποιος την αποστολη χρηματων μεσω αυτων)

 

πρεπει να συνδεσεις τον ΤΡΑΠΕΖΙΚΟ σου λογαριασμο με τον λογ/μο σου στο PP για να παρεις τα χρηματα.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλιώς κράτα τα εκεί (γιατί θα σου κρατήσουν και κάποιο ποσό για να τα στείλεις στον τραπεζικό λογαριασμό) και χρησιμοποίησε τα σε κάποια αγορά σου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπον για να ξερεις

1ον συνδεεις το paypal με ενα τραπεζικο λογαριασμο σου.

2ον κανεις withdraw απο το paypal και μετα απο 3μερες τα βλεπεις

επισης αν ειναι πανω απο 100 euron ειναι δωρεαν αν οχι ειναι 1 euro.

Toσο απλα.

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα λεφτα θα μεινουν στο pay pal και εσυ μπορεις να αγορασεις κατι και να πληρωσεις μεσω paypal το pay pal δεν συνδεεται με την pre paid αυτοματα πρεπει εσυ να το κανεις μεσα απο το pay pal

Gaping the mind..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου