Προς το περιεχόμενο

Make Your Own Copy-Protected CD


gerasimos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εκει ειναι η διαφορα μας' date=' εγω ξενερωνω οταν υπαρχει εταιρια απο πισω...

Και αυτο που λες για μονο promotion εγω προσωπικα δεν το πιστευω...Εκτος αν σε κοροιδεουν και δεν το εχεις καταλαβει..(μην το παρεις προσωπικα)[/quote']

 

Μπα, τουλαχιστον για αυτο το cd ειναι σιγουρο αφου το πηραν ετοιμο απο μας και απο την τιμη το ποσοστο μας ειναι αρκετα καλό

 

 

Μεχρι εκει τους "παιρνει" να κανουν' date=' και αυτο κανουν, και εγω το επικρωτω![/quote']

 

Αυτο ειναι λάθος σκεπτικό...υπαρχουν μεν καποιοι μου οντως δεν τους παίρνει για κατι αλλο αλλα η πλειοψηφια δεν βαζει το χερι στην τσέπη απο τσιγκουνια και οχι από αναγκη...Αν εχεις χρονο τσεκαρε "Out Of The Lair", "Hostal Handshake" και την πρώτη δουλειά των "Kinetic" να σου φυγει το κλαπετο.

 

Οχι δεν εχω δει και δεν μπορω να εχω αποψη...

 

Αν τυχει και δεις θα καταλαβεις τη μιζερια μας δέρνει εδω.

 

Κατα αλλα γενικα συμφωνουμε, αλλα αν θελουν κι αλλοι μποροιυμε να ανοιξουμε ενα νεο topic να ακουσουμε και αλλες απόψεις

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε, δεν ειναι μιζερια!!!(σε ολες τις περιπτωσεις)

 

(ενα απλο π.χ.)

ο πιτσιρικας και ο φοιτητης θα προτημισει να δωσει 10 ευρο για φωτοτυπιες και οχι 300 ευρο για εκτυπωση...

Δεν ξερω πως την εχεις δει την υποθεση με τα χρηματα...δεν ειναι παντα μιζερια ή τσιγκουνια....

Ο ελληνας δεν εχει την ιδια οικονομικη ευχερια με τον ξενο (κακα τα ψεματα)

"Simplicity is gold"

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε φιλε' date=' δεν ειναι μιζερια!!!(σε ολες τις περιπτωσεις)

 

(ενα απλο π.χ.)

ο πιτσιρικας και ο φοιτητης θα προτημισει να δωσει 10 ευρο για φωτοτυπιες και οχι 300 ευρο για εκτυπωση...

Δεν ξερω πως την εχεις δει την υποθεση με τα χρηματα...δεν ειναι παντα μιζερια ή τσιγκουνια....

Ο ελληνας δεν εχει την ιδια οικονομικη ευχερια με τον ξενο (κακα τα ψεματα)[/quote']

 

Καταλαβαινω απόλυτα το σκεπτικό σου, ομως εχω δει μπαντες να δινουν και την τελευται τους δραχμη για να φτιαξουν κατι ομορφο. Αργησαν λίγο, γιατι τα χρηματα πρεπει και να μαζευτουν, αλλα το εκαναν. Και εγω φοιτητης ειμαι και ξερω καλα τι παει να πει να εσαι αφραγκος αλλα οταν βαλαμε μπροστα για cd ειπαμε ή σωστά ή καθόλου.

 

Και θα κλεισω με ατακα φίλου πάνωσ το ζητημα "αυτο μπορουμε αυτό κανουμε"

 

"So far, So good

So what?"

 

Με το οποιο και συμφωνω, και επαναλαμβανω ή σωστά ή τιποτα,

 

Η μονη περιπτωση που το αντιλαμβάνομαι και το δεχομαι ειναι από πολύ νεαρα ατομα που ειναι πάνω στην κάψα τους, αλλα ποτε από μουσικους με παιδεια και γνωσεις και ονειρα

Rockinger Teleplikter

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου