Προς το περιεχόμενο

Aquarian Cymbal Springs


Προτεινόμενες αναρτήσεις

http://www.aquariandrumheads.com/products/accessories

http://images.miretail.com/products/optionLarge/Aquarian/260103.jpg

 

Ρε παιδια ξερει κανεις που μπορουμε να τα βρούμε αυτά...εχω ενα Wuhan China 14'' που το φοβάμαι...αυτο νομιζω θα του επιμηκυνει τη ζωη λιγουλάκι...

 

Ταχε στο Θωμα αλλα δε τα βλέπω πλέον...φτου...

 

Εκτος απο το Γαβριηλο που λογικα αυτος θα τα εχει γιατι σχεδον 10 € θελω πηγαινε/ελα διοδια βεζινες για να φτασω εκει...

 

 

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε εχω ενα τετοιο που χρησιμοποιω για ενα 16' Dream china (ιδιο ακριβως με wuhan).To ειχα παρει απο Αγγλια εαν θυμαμαι καλα απο www.drumwright.co.uk.

Μπορεις να τα βρεις και απο ebay.Για Ελλας εχω επιφυλαξεις....

Τα εχουνε και στο studio terra στην Ηλιουπολη.Για παρε τους ενα τηλεφωνο μηπως ξερουν κατι παραπανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ebay τα βρηκα στο uk αλλα με τα μεταφορικα παει πιο πολλα και ισως δεν αξιζει...απο αμερικη δε το συζητω καν!

 

το drumwright ωραιο φαινεται και εχει και καλες υπηρεσιες...ποσο χρεωνει μεταφορικα ξερεις?

 

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ταχε στο Θωμα αλλα δε τα βλέπω πλέον...φτου...

 

Εκτος απο το Γαβριηλο που λογικα αυτος θα τα εχει γιατι σχεδον 10 € θελω πηγαινε/ελα διοδια βεζινες για να φτασω εκει...

 

Ναι, αλλά κι απ' το Θωμά δεν θα πλήρωνες το 20άρικο για έξοδα αποστολής;

Something Wicked This Way Comes

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο ebay τα βρηκα στο uk αλλα με τα μεταφορικα παει πιο πολλα και ισως δεν αξιζει...απο αμερικη δε το συζητω καν!

 

το drumwright ωραιο φαινεται και εχει και καλες υπηρεσιες...ποσο χρεωνει μεταφορικα ξερεις?

 

εχουνε στανταρ χρεωσεις αναλογα με το βαρος.Δε συμφερει πχ να παρεις μονο αυτο.Για ενα dw ταμπουρο με ειχαν χρεωσει περιπου 30 λιρες ενα θυμαμαι καλα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω 16,20,22 wuhan china σε τέτοια αγορασμένα από ebay. Τα έχω 3χρόνια χωρίς πρόβλημα. Απλά επειδή βιδώνουν στο άκρο του της βάσης του πιατινιού οπότε προσοχή για να μην προκαλέσεις πρόβλημα στο σπείρωμα από το βίδωμα. ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δε μου λες ρε δημητρη...η βιδα δεν ειναι ντραμοβιδα ε..? με κατσαβιδι κανονικα τη βιδωνεις...παιζει να την αλλαξεις με ντραμοβιδα για πρακτικους λόγους?

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως μια φορα που επαιξα με τετοια τα σιχαθηκα..απαισιο feeling δινουνε...χτυπας το πιατο και παει σαν π@#τ@ν@ απο εδω και απο εκει...αν μπορεις παιξτα καπου πριν τα αγορασεις γιατι μου φαινονται πεταμενα λεφτα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου