Προς το περιεχόμενο

Ένα Τραγούδι Ακόμα!


Seezo

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!Πριν λίγο καιρό είχα ανεβάσει ένα τραγούδι που μόλις είχα φτιάξει και ζήτησα τις γνώμες σας.Χθες ανέβασα ένα αρκετά παλιότερο και θα ήθελα ξανά, όπως και πριν, όποιος έχει την όρεξη να το ακούσει και να μου πει τις παρατηρήσεις του και τις ιδέες του.Να είστε καλά όλοι! 8)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αδιάφορο. Καλή η μελωδία σου αλλά είναι πολύ κλισέ για να ακουστεί παραπάνω. Έπειτα και η ενορχηστρωση είναι κλισέ. Το άκουσα ολόκληρο το κομμάτι αλλά δεν μου δίνει το κίνητρο να το ακούσω παραπάνω φορές. Θα σου πώ όμως πως είσαι σε καλό δρόμο απλά και μόνο γιατί είναι καλή η προσπάθεια σου. Αναμένω για νέα κλιπς στο μέλλον.

 

ΥΓ: Βγάλε αυτά τα πουλιά που κράζουν, είναι too much.

Επίσης όλα τα παραπάνω είναι υποκειμενικά κυρίως, ας ακούσουμε και άλλες γνώμες να δούμε πόσο αντικειμενικά μπορούν να γινουν.

 

Σας χαιρετώ όλους, αυτό είναι το πρώτο ποστ μου.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα συμφωνησω με τον Casius, βρισκεσαι σε καλο δρομο και τα πουλια με τα κυματα δε με πειραξαν ισως γιατι μ'αρεσει οταν ενα τραγουδι εχει "εξωμουσικα" στοιχεια. Στο κοχι τετοια βαζουν.

I quickly learned that the study of music harmony is the study of everything - Richard Merrick

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου