Προς το περιεχόμενο

Bugera amplifiers...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ακουσα τον ενισχυτη ( αν θυμαμαι καλα μια  1990) στο σπιτι ενος φιλου και πραγματικα μου εκανε ενα κλικ .

 

Ποιες ειναι οι πραγματικες αναγκες ενος bedroom player ?

Γιατι να γινομαστε ελιτιστες στις επιλογες μας αν το μονο που κανουμε ειναι να παιζουμε την πεντατονικη , με γυρισμενη την ενταση το πολυ στο 3 και με ενα overdrive και ενα delay μπροστα ?

 

Βεβαια ισχυει και το ρητο " Με τον παρα μου και την κυρα μου " αλλα δεν χρειαζεται να ακουμε bugera ή behringer και να λεμε " α να το zastava των ενισχυτων".

Για παραδειγμα η midi πεταλιερα της beringer που κανει 150 ευρω παταει για πλακα πεταλιερες των 500 .

 

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Ελπιζω να μη θεωρει κανεις αυτα που ειπα παπαγαλισμους. Αν πιστευει καποιος οτι κατι απο τα 4 που ανεφερα δεν ισχυει πολυ ευχαριστως να το συζητησουμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελπιζω να μη θεωρει κανεις αυτα που ειπα παπαγαλισμους. Αν πιστευει καποιος οτι κατι απο τα 4 που ανεφερα δεν ισχυει πολυ ευχαριστως να το συζητησουμε.

 

 

Κανεις δεν εχει αντιρρηση οτι ειναι ολα τα μοντελα κοπιες και ειναι και ολα φτηνα.

Τωρα για την ποιοτητα σαφως και δεν ειναι και τιποτα απιστευτο.

Αλλα ειπα αφου οι απαιτησεις ενος που παιζει σπιτι του ειναι ενα τιποτα σε συγκριση με ενος σε συγκροτημα , τοτε για την τιμη αξιζει να τον δοκιμασεις

Recording is God's way of tellin you that you suck

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω για να πω τη αληθεια μου ειδα αυτο

 

http://www.youtube.com/watch?v=tBrzYE3Ubyk

 

και σε σχεση με αλλα χειροποιητα βιντεο (με ηχο καμερας) μου φανηκε καλος....

αλλα επειδη παιζω και με τετοιους ηχους,οχι πολυ punchy και slaπαριστους...δε σκεφτικα αμεσως οτι το μηχανημα ειναι απατη.....τωρα,η ποιοτητα κατασκευης ειναι αλλο κομματι.

Eimai pio etoimos kai ap'to Bob Sfougaraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου η ΜΟΝΗ λυση ειναι να τον ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ πριν κανεις καποια κινηση αγορας του η οχι.Και για τον ηχο του θα διαμορφωσεις ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ αποψη και για την ποιοτητα του.Εχει και παρα πολυ καλα μηχανηματα και το αντιθετο η συγκεκριμενη εταιρεια οπως ΟΛΕΣ οι εταιρειες που πολλες φορες τα χρυσοπληρωνεις και μετα ανακαλυπτεις οτι δεν αξιζε η αγορα τους τοσα χρηματα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φιλε μου η ΜΟΝΗ λυση ειναι να τον ΔΟΚΙΜΑΣΕΙΣ πριν κανεις καποια κινηση αγορας του η οχι.Και για τον ηχο του θα διαμορφωσεις ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ αποψη και για την ποιοτητα του.Εχει και παρα πολυ καλα μηχανηματα και το αντιθετο η συγκεκριμενη εταιρεια οπως ΟΛΕΣ οι εταιρειες που πολλες φορες τα χρυσοπληρωνεις και μετα ανακαλυπτεις οτι δεν αξιζε η αγορα τους τοσα χρηματα

 

Πολύ σωστός. Βέβαια, εδώ Ελλάδα είναι λίγο μανίκι να βρεις, έχω δει στον Κουρμπή, αλλά δεν ήταν καν διαθέσιμοι για δοκιμή (τώρα ίσως...) Οπότε η αγοράζεις κάτι άλλο, η το πας τυφλά με τον σταυρό στο χέρι!  ;)

www.youtube.com/channel/UCelzEAB-vToaDU1y4jeUQpg

www.facebook.com/groups/garagevibe/ www.facebook.com/revoltedmasses http://vaggelisrevolted.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παν ειναι να ξερεις τι θελεις και να ξερεις τι αγοραζεις. Να εχεις προσδιορισει τις απαιτησεις σου και να γνωριζεις τι μπορει να σου προσφερει αυτο που θελεις να παρεις. Αλλιως ειτε λιγα ειτε πολλα λεφτα δωσεις, ειναι πολυ πιθανο να πανε στραφι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το παν ειναι να ξερεις τι θελεις και να ξερεις τι αγοραζεις. Να εχεις προσδιορισει τις απαιτησεις σου και να γνωριζεις τι μπορει να σου προσφερει αυτο που θελεις να παρεις. Αλλιως ειτε λιγα ειτε πολλα λεφτα δωσεις, ειναι πολυ πιθανο να πανε στραφι.

 

+10000  ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα ξερεις να παιρνεις το 101% του μηχανηματος που ολοι λενε μαπα πιστευω ειναι πολυ καλυτερο απο το να παιρνεις το 50% ενος μη μαπα μηχανηματος. Γι'αυτο σκεφτειτε καλα ποσο εκμεταλλευεστε τα μηχανηματα σας πρωτου χαρακτηρισετε καποιο αλλο μαπα ;)

 

well,σε αυτο ειμαι απολυτα συμφωνος αλλα οταν το ιδιο το μηχανημα τα φτηνει με λιγες ωρες χρησης ειναι να μην το χαρακτηρισεις μαπα? :) πιο πολυ θα λεγα οτι λειπει η αξιοπιστια και ποιοτητα σε αυτην την εταιρεια πια παρα σε κατι αλλο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου