Προς το περιεχόμενο

Bugera amplifiers...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ναι οσον αφορα την αξιοπιστια κι εγω μαζι σου...απλα το γενικα μαπα καποιος μπορει να το παρει οτι πχ και ο ενισχυτης εχει χαλια ηχο ;) Οκ, αξιοπιστος μπορει να μην ειναι αλλα αυτο δε σημαινει πως θα εχει χαλια ηχο και οταν λεει καποιος μαπα χωρις να προσδιοριζει τα παιρνει ολα η μπαλα και δε μου φαινεται σωστο αυτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 25
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Πολύ σωστός. Βέβαια, εδώ Ελλάδα είναι λίγο μανίκι να βρεις, έχω δει στον Κουρμπή, αλλά δεν ήταν καν διαθέσιμοι για δοκιμή (τώρα ίσως...) Οπότε η αγοράζεις κάτι άλλο, η το πας τυφλά με τον σταυρό στο χέρι!  ;)

Τυφλα δε θα το πηγαινα σε καμια περιπτωση....ακομα και αν ηταν να αγορασω ενισχυτη του 100σταρικου.

Eimai pio etoimos kai ap'to Bob Sfougaraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οκ, αξιοπιστος μπορει να μην ειναι αλλα αυτο δε σημαινει πως θα εχει χαλια ηχο

 

για την ακρίβεια, σημαίνει πως από στιγμή σε στιγμή μπορεί να μην έχει καθόλου ήχο  ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι οσον αφορα την αξιοπιστια κι εγω μαζι σου...απλα το γενικα μαπα καποιος μπορει να το παρει οτι πχ και ο ενισχυτης εχει χαλια ηχο ;) Οκ, αξιοπιστος μπορει να μην ειναι αλλα αυτο δε σημαινει πως θα εχει χαλια ηχο και οταν λεει καποιος μαπα χωρις να προσδιοριζει τα παιρνει ολα η μπαλα και δε μου φαινεται σωστο αυτο.

Συμφωνω...

Eimai pio etoimos kai ap'to Bob Sfougaraki..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για την ακρίβεια, σημαίνει πως από στιγμή σε στιγμή μπορεί να μην έχει καθόλου ήχο  ;D

 

Aμα εσυ κοβεις απο πριν το μοριο σου πως δεν προκειται να εχεις καθολου ηχο μετα απο λιγο μην περιμενεις να το κανουμε ολοι μας :P Οχι ενταξει, ωραιο το αστειο σου :) Σοβαρα ομως τωρα, μιλαμε για μηχανηματα...εδω παιρνεις golf ξερω γω που θεωρειται τερας αξιοπιστιας (ενα παραδειγμα εδωσα, μην πιαστειτε κι απο αυτο, σας παρακαλω δηλαδη ;D) και σου βγαζει χιλια προβληματα...ειναι να μη σου κατσει...οποιος θελει παιζει με τις πιθανοτητες και ξερει απο πριν ποιες ειναι πανω κατω στο να χαλασει ενα μηχανημα, και κανει τις επιλογες του :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου