Προς το περιεχόμενο

Drums μέχρι 700 ευρώ


Προτεινόμενες αναρτήσεις

και όταν θα περασουν και σε σενα 2-3 χρονακια παιξιματος και πάρεις άλλα πιατίνια θα καταλαβεις τί εννοω!

 

..και πολύ λες...

 

ενταξει ναι δεν εχεις αδικο...βασικά να το θεσω αλλιως...όταν παίξεις 2-3 φορές με καλά πιάτα τότε θα καταλάβεις...και στο καπάκι θα μπεις στο νοιζ ή στο ημπέυ μπας και βρεις καμια ευκαιρία!

 

www.reverbnation.com/steamrollerassault

www.youtube.com/user/beeros05

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστω για τις πληροφοριες και τις προτασεις σας παιδια ;). Εχω 2 μηνες ακομα να μαθω μερικα πραγματα και να σκεφτω ποια drums ειναι καλυτερα για μενα ισως παρω μεταχειρισμενα αν βρω καποια καλη ευκαιρια η αλλιως απτο drumstore 8).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 3 εβδομάδες αργότερα...

οι διαφορες εταιριες αρχισαν να ανταγωνιζονται πολυ σε αυτη την κατηγορια τυμπανων..διαβασα στο βρετανικο περιοδικο RHYTHM πως γι αυτα τα χρηματα καλυτερα τυμπανα ειναι τα mapex vx, gretsch catalina maple, tama imperialstar και θα συμπληρωνα απο προσωπικη μου εμπειρια τα performance percussion pp300, τα sonor 305 και τα ludwig accent cs combo..

 

καλη επιτυχια στην αναζητηση σου! και μην ξεχνας να ψαχνεις και για κελεπουρια στις αγγελιες!

www.myspace.com/piranhas00

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα τυμπανα με τροπο τα φερνεις σε εναν λογαριασμο με δερματα και κουρδισματα.

Τα πιατινια απο την αλλη δεν σου δινουν την δυνατοτητα  να επεμβεις.

Οποτε παρε καλα πιατινια βασικα.

βιρα κι'εχει ο Θεος

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Γεία σάς παιδιά..τελείωσαν οι εξετάσεις και βγήκα στο κηνύγι για τα πρώτα μου drumms επιτέλους..σκέφτηκα τις προτάσεις σας και θα ήθελα να μου προτείνετε drumms  μεταχειρησμένα ή καινούργια μέχρι 800 ευρώ και επίσης βρήκα αυτά τα drumms στις αγγελίες του noiz : http://smart.noiz.gr/details.php?id=855  και θα ήθελα να μου πείτε αν είναι καλά για rock/hard rock και γενικά είμαι ανοιχτός στις προτάσεις σας μιας και θα κάνω την αγορά μέσα σε 15 μέρες το πολύ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tα stage custom ειναι μια χαρα intermediate τυμπανα και κανον ανετα για ολατα ειδη μουσικης. Το σετ που εχει η αγγελια ατο Θωμα http://www.thomann.de/gr/yamaha_stage_custom_birch_standardnw.htm κανει 990 και παιρνεις μαζι ταμπουρο (που η αγγελια δεν αναφερει), 2 βασεις γερανους, hi hat stand, snare stand και πεταλι κασας. Γενικα το μαμσιο hardware του σετ ειναι πολυ καλο.

 

Γενικα μιλωντας, η τιμη της αγγελιας θα ηταν σουπερ αν ειχε το snare και το original hardware.

 

Αντε καλο ψαξιμο και καλες αγορες. Οταν παρεις ανεβασε και φωτος

 

Υ.Γ. Καταλαβαινω οτι εισαι μεσα στην κ@βλ@ αλλα μην βιαστεις να κανεις την οποιαδηποτε αγορα.

Ευχαριστως ναι, αλλα....ΟΧΙ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεία σάς παιδιά..τελείωσαν οι εξετάσεις και βγήκα στο κηνύγι για τα πρώτα μου drumms επιτέλους..σκέφτηκα τις προτάσεις σας και θα ήθελα να μου προτείνετε drumms  μεταχειρησμένα ή καινούργια μέχρι 800 ευρώ και επίσης βρήκα αυτά τα drumms στις αγγελίες του noiz : http://smart.noiz.gr/details.php?id=855   και θα ήθελα να μου πείτε αν είναι καλά για rock/hard rock και γενικά είμαι ανοιχτός στις προτάσεις σας μιας και θα κάνω την αγορά μέσα σε 15 μέρες το πολύ.

Άμα είναι το παλιό stage custom δεν έχει καμία σχέση με αυτού του thomann(άλλα ξύλα και το καινούριο σαφώς καλύτερο) αλλά είναι πολύ καλό για πρώτο σετ και αθάνατο.  Αν έχει ταμπούρο, και ρίξεις λίγο την τιμή που είναι για μεταχειρισμένο της κατηγορίας του λίγο τσιμπημένη, χτύπα το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου