Προς το περιεχόμενο

hard rock jam


gregg

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενα hard rock τζαμαρισματακι απο εμενα.

 

http://www.youtube.com/watch?v=51avpqW8fsg

 

 

:)

 

edit: προσθετω και ενα ακομη clip, hope you enjoy :)

 

http://www.youtube.com/watch?v=OabikXlsyf0&NR=1

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ μα πάρα πολύ καλός gregg...χωρίς ύχνος έπαρσης και μπουρμπουλήθρας..αυτό το στύλ μου αρέσει...Η μόνη μου όχι παρατήρηση είναι ότι δεν ήταν jam αλλά δύο πολύ καλοδουλεμένα και σωστά δομημένα track...Δεν ήταν αυτό που λέμε άρπα κόλα...congratulations

seven deadly sins..........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bravo! Πολύ ωραίο παίξιμο, προσέγγιση, δομή. Μ' άρεσε περισσότερο το hard rock jam -μάλλον σε ότι αφορά στο μελωδικό part έχουμε διαφορετικά ακούσματα, αλλά αυτό είναι θέμα γούστο. Στο πρώτο λοιπόν κλιπ, διέκρινα επιρροές Roth [uli Jon] ή κάνω λάθος;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Rock on man, ωραίος.

 

σ'ευχαριστω Παναγιωτη ;)

 

Ωραιος φιλος....παντα τετοια ;)

 

Σ'ευχαριστω και σενα φιλε μου, να'σαι καλα :)

 

Πολυ μα πάρα πολύ καλός gregg...χωρίς ύχνος έπαρσης και μπουρμπουλήθρας..αυτό το στύλ μου αρέσει...Η μόνη μου όχι παρατήρηση είναι ότι δεν ήταν jam αλλά δύο πολύ καλοδουλεμένα και σωστά δομημένα track...Δεν ήταν αυτό που λέμε άρπα κόλα...congratulations

 

thanks man! Εκανα αρκετα takes μεχρι να καταληξω σε αυτο που ειναι στο βιντεο και ετσι κατα καποιο τροπο ηταν οντως δουλεμενα και προετοιμασμενα.

Σ'ευχαριστω και παλι.

 

Bravo! Πολύ ωραίο παίξιμο, προσέγγιση, δομή. Μ' άρεσε περισσότερο το hard rock jam -μάλλον σε ότι αφορά στο μελωδικό part έχουμε διαφορετικά ακούσματα, αλλά αυτό είναι θέμα γούστο. Στο πρώτο λοιπόν κλιπ, διέκρινα επιρροές Roth [uli Jon] ή κάνω λάθος;

 

Thanks φιλε zaeko :)

Για να ειμαι ειλικρινης δεν εχω ιδιαιτερες επιρροες απο uli roth αλλα νομιζω πως ξερω ποιο σημειο σου θυμησε (εκει που εχει τα ελλατωμενα ανεβασματα/κατεβασματα ισως;).

Thanks και παλι μαν :)

just changed avatar :p

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου