Προς το περιεχόμενο

Wes Montgomery-Airegin cover


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Αλλο ενα cover τώρα που γυριζει κ είμαι κλεισμένος σπιτι λόγω μεσης.Ο αγαπημένος μου κιθαρίστας ever,κ μάλλον ο μπαμπας της jazz κιθάρας.Με αρκετά λάθη αυτη τη φορα.καλα κούλουμα σε όλους

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, πολύ ωραίος!!!! Λύσε μου μιά απορία, που τα θυμάσαι όλα τα πατήματα? (είναι και πολλά ρε γαμώτο ;D).  Μήπως, λέω μήπως, πρέπει να πάρεις κανένα σκάφος.... ::) ;D  Περαστικά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λύσε μου μιά απορία, που τα θυμάσαι όλα τα πατήματα?

 

Είναι Shredder αλλά δε το ξέρει.. ;D

 

Απόλαυσα τον Κυριακάτικο καφέ...

 

Καλημέρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπράβο, πολύ ωραίος!!!! Λύσε μου μιά απορία, που τα θυμάσαι όλα τα πατήματα? (είναι και πολλά ρε γαμώτο ;D).  Μήπως, λέω μήπως, πρέπει να πάρεις κανένα σκάφος.... ::) ;D  Περαστικά!

 

Ευχαριστλω φίλε,να σαι καλά.δεν ξέρω βασικα πως τα θυμαμαι,μαλλον έχω καλη μνημη κ τα παίζω αρκετά.Οσον αφορά το σκάφος,να σου πω την αλήθεια βολεύομαι με τις superstrat τις κιθάρες.ασε που τα σκάφη κάνουν κ λεφτα ;D

 

Είναι Shredder αλλά δε το ξέρει.. ;D

 

Απόλαυσα τον Κυριακάτικο καφέ...

 

Καλημέρα!

 

Θα θελα πολύ να μουν shredder αλλα δεν το καταφέρνω καθόλου ;D θελει πολυ μεθοδικοτητα.Καλημερα κ να σαι καλα :)

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου