Προς το περιεχόμενο

Αλλόκοτη τεχνολογία


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ξεκινώ το θεμα εχωντας δει οτι δεν εχει αναφερθει στο νοιζ καθολου (ελπιζω να μην έχω κάνει λαθος  :-\ ) σχετικά με δυο τύπους (arius blaze, ben houston - folktek) που κατασκευάζουν μερικές αλλόκοτες πραγματικά συσκευές που παράγουν ήχους και άλλα τέτοια κουλά. Η περίεργη όψη και μόνο θυμίζει παλιές ταινίες επιστημονικής φαντασίας και οι ήχοι είναι πραγματικά εξωκοσμικοί. Για όσους δεν έχουν ακούσει, ας ρίξουν μια ματιά στα παρακάτω. Πως σας φαίνονται;

 

 

 

 

 

 

Πανω απ'ολα ειναι το feeling

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πρώτος θα συνδεθεί με Σελήνη σε μερικά χρόνια!χαχα Πλάκα κάνω!Έχω γνωρίσει έναν τύπο που ασχολείται με τέτοιες κατασκευές και είναι μεγάλο κάψιμο!Είναι πολύ δημιουργικό σπόρ!Είχα χρόνια δω πάντως.Ευχαριστώ για την υπενθύμηση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ο πρώτος θα συνδεθεί με Σελήνη σε μερικά χρόνια!χαχα Πλάκα κάνω!Έχω γνωρίσει έναν τύπο που ασχολείται με τέτοιες κατασκευές και είναι μεγάλο κάψιμο!Είναι πολύ δημιουργικό σπόρ!Είχα χρόνια δω πάντως.Ευχαριστώ για την υπενθύμηση.

 

Mαλιστα στο σαιτ τους, οι συσκευες πωλουνται, πολυ ακριβα θα ελεγα, αλλα για φαντασου να την συνδεσεις με δυο μεγαλα ηχεια, να ανεβεις στην ταρατσα και να...τρομοκρατησεις την γειτονια...χαχα! Θα νομιζουν οτι ηρθαν οι εξωγηινοι!

Πανω απ'ολα ειναι το feeling

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου