Προς το περιεχόμενο

Προτάσεις για chorus


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ευχαριστω για τις προτασεις παιδια... Νομιζω πως αυτο που εχω να κανω, ειναι να φτιαξω μια λιστα με τις προτασεις σας, να παρω την κιθαρα παραμασχαλα και να γυριζω απο μαγαζι σε μαγαζι για να τα δοκιμασω... Ωστοσο, θα ηθελα και αλλες αποψεις για να μπορεσω να εχω περισσοτερες επιλογες... Ευχαριστω και παλι...

SOSte ta FREEkia...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλα θα κανεις φιλε ζακκι να την ψαξεις ετσι οπως λες την δουλεια γιατι αμα δεν ακουσεις απο κοντα!δεν θα καταλαβεις ποιο ταιριαζει στον ηχο που θελεις!

So be Playful!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ριξε και μια ματια σε αυτο

 

http://global.ebay.com/BIYANG_CH-8_CHORUS_SS_ENCLOSURE_ANALOGNICE_/290413932237/item

 

το εχω και ειμαι πολυ ικανοποιημενος ειναι αρκετα παραμετροποιησημο και πολυ καλητερο απο ακριβοτερα chorus που εχω δοκιμασει,κανε κανα search στο youtube κυκλοφορουν και 2 καλα video για να κατατοπιστης στο περιπου.... ;)

 

επισης ειναι αρκετα φτηνο για να πεις οτι περνεις μια πρωτη ιδεα και υστερα συγκρινεις με αλλα για να αγορασεις καποιο αλλο αν φυσικα δεν σου κανει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου