Προς το περιεχόμενο

Αυτος ειναι επαγγελματιας!!!!!!!


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Xaxaxaxaxax... :D :o 8O !!!!!

Eτσι...ετσι Npap...θα ειμαι on line συνεχεια με το μαγαζι για περισοοτερα νεα!!!!!!

 

 

Προσεχως

 

Η Εγκυμοσυνη του Ψηστη

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα έχει καλαμάκια όμως... :wink:

ναι , τι χρωμα τα θες?

:D

 

(ποτε θα μαθεται να μιλατε βρε αθηναιοι για φαγητα, σουβλακια λεγονται οχι καλαμακια.... :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: )

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ελα ρε Καρνταση ......πω πω μου θυμιζεις στον Εβρο που ημουνα και με εκραζαν ολοι οι Θεσσαλονικεις για αυτο...

Οφειλω να πω πως ημουν κολλημενος με τους Βορειους..αλλα στα στρατα εκει ψηλα..εκανα τους 2 καλυτερους μου φιλους απο Αριδαια και Κορδελιο

 

ΞΕΦΥΓΑΜΕ.........Ο Μαρινος παιδια πληροφορηθηκα οτι εχει ξεφυγει τον κινδυνο και ειναι σε καλα χερια...........Κουραγιο τυλιχτη μου!!!!!!!!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Guru

Πω πω ρε τι μου θυμίσατε...1987 επί σισμίκ, εγώ ψάρακας άρτι αφιχθέντας από το κέντρο με μια ovation αντι g3, σε σκηνή στο ποτάμι μόνος Αθηναίος με καμμια δεκαριά καρντάσια, με τους τούρκους απέναντι να κάνουν κόλπα και να παρακαλάω πότε θα τους την πέσουμε μήπως και γλυτώσω το δούλεμα...Τελικά πόλεμος δεν έγινε, τα καλαμάκια ακόμα έτσι τα ζητάω αλλά το δούλεμα έμεινε μια γλυκειά ανάμνηση όπως και η διαπίστωση με τον καιρό πως η Θεσσαλονίκη έχει μπέσα και μάγκες...

 

ΥΓ.Μια μπουγάτσα με...στάγερ παρακαλώ :lol:

δεν μιλάω αν δεν ξέρω... η σιωπή (μου) είναι χρυσός (στην τσέπη του άλλου)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου