Προς το περιεχόμενο

Guitar Pro 6 είναι γεγονός!


LefterisDel

Προτεινόμενες αναρτήσεις

παρτιτουρα δεν ξερω να διαβαζω, αλλα κ με το GP5 Ειμαι αρκετα ικανοποιημενος απο τον ηχο στις κιθαρες κτλ, λιγο τα νραμς σε χαλανε αλλα με λιγες ρυθμισουλες στρωνουν κ αυτα. ειχα βαλει σε φιλο μου να ακουσει κομματι κ δεν καταλαβε καν οτι ηταν τελειως fake.

Παντως ετσι που το βλεπω το πραγμα το guitar pro μελλοντικα παει για να γινει DAW προγραμμα ηχογραφησης χωρις καν να χρειαζεσαι καποιο μουσικο οργανο!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά πρέπει να υπάρχει και μια λίστα με τις διαφορές της νεας έκδοσης στο site...

 

 

http://www.guitar-pro.com/en/index.php?pg=product

 

 

Παντως ρε παιδια αν αυτος που εχει γραψει την ταμπλατουρα η την παρτιρουρα αντιστοιχα ειναι ακυρος σ'αυτα που γραφει,οσο και να αλλαξει το προγραμμα.........

Αυτο το λεω για κατι ταμπλατουρες guitar pro που εχω και τις ανοιγεις να τις μαθεις και ειναι αλλα νταλλον!!!!!!!!!!

 

;D ;D ;D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

http://www.guitar-pro.com/en/index.php?pg=product

 

 

Παντως ρε παιδια αν αυτος που εχει γραψει την ταμπλατουρα η την παρτιρουρα αντιστοιχα ειναι ακυρος σ'αυτα που γραφει,οσο και να αλλαξει το προγραμμα.........

Αυτο το λεω για κατι ταμπλατουρες guitar pro που εχω και τις ανοιγεις να τις μαθεις και ειναι αλλα νταλλον!!!!!!!!!!

 

;D ;D ;D

 

+100000

Ο καθε ακυρος γραφει ταμπλατουρα κ οντως βγαινει αλλα αντι αλλων!

Αυτοι νομιζω πως οι περισσοτεροι το κανουν με το αυτι μονο κ γι'αυτο βγαινουν πολυ λαθος καποια πραγματα. αλλα τραγουδια βγαινουν τελειως διαφορετικα κ αλλα στο μισο της διαρκειας τους κ τελειως λαθος εννοειται!

Αυτο που κανω εγω πολλες φορες ειναι να γραφω καποιο τραγουδι με φουλ οργανα κ προσπαθω να φτιαξω τον ηχο του οσο πιο αληθινο γινεται γιατι μετα το δινω στον ντραμερ να εμπνευστει κ να γραψει τα ντραμς του κομματιου!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά καλησπέρα,

 

Εμένα πάλι το guitar pro δεν μου έκανε σωστό midi import. Αν όλα είναι σε 4/4 και ομορφα στρωτά γραμμένα χωρίς triplets κτλ κτλ τότε το κάνει.

 

αν το δεί κανείς μήπως μπορεί να μου λύσει την απορία για το drum score editing ? Δεν μπορούσα να κάνω δικό μου drumkey.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου