Προς το περιεχόμενο

μια ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ συνεντευξη του γιαννη αγγελακα!


dr.peters

Προτεινόμενες αναρτήσεις

θα το χαρακτήριζα όχι "φοβερό" αλλά 100% αυτονόητο

 

τι σκ@τ@ πανκ συγκρότημα θα ήταν αν δέχονταν;

 

Απο ποτε πανκ και πολυεθνικη (η μικρομαγαζο αυτης) πανε μαζι;

 

Μην εκτροχιαζουμε αλλο τη συζητηση, οποιος θελει να πει κατι για τα γραφομενα μου, υπαρχει και το PM

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντήσεις 108
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Α γεια σου...

(το ανησυχητικό είναι ότι αρχίζω να σκέφτομαι σαν τον πατέρα μου... ;) )

 

Δεν είσαι μόνος σου σε αυτό το ταξίδι......

Τα Watt, είναι σαν τα λεφτά... να έχεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον σέβομαι ως στιχουργό. Θεωρώ ότι έχει επιεικώς ΑΘΛΙΑ φωνή αν και τα τραγούδια από Τρύπες μου αρέσουν όλα και μου αρέσει το πως απαγγέλλει (γιατί προφανώς δεν τραγουδάει). Αλλά δεν είναι και ο ΤΟΠ καλλιτέχνης... Είναι καλός δημιουργός αλλά απέχει πολύ από το να θεωρείτε καλλιτέχνης... Νομίζω δηλαδή...

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τον σέβομαι ως στιχουργό. Θεωρώ ότι έχει επιεικώς ΑΘΛΙΑ φωνή αν και τα τραγούδια από Τρύπες μου αρέσουν όλα και μου αρέσει το πως απαγγέλλει (γιατί προφανώς δεν τραγουδάει). Αλλά δεν είναι και ο ΤΟΠ καλλιτέχνης... Είναι καλός δημιουργός αλλά απέχει πολύ από το να θεωρείτε καλλιτέχνης... Νομίζω δηλαδή...

 

ο δημιουργος δεν ειναι καλλιτεχνης?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ο δημιουργος δεν ειναι καλλιτεχνης?

Ανάλογα... Θεωρείς ότι ο καλλιτέχνης στο Blizard of Ozz είναι ο Ozzy ή ο Rhandy? Σε μία ταινία καλλιτέχνης είναι ο ηθοποιός ή ο σεναριογράφος?

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ανάλογα... Θεωρείς ότι ο καλλιτέχνης στο Blizard of Ozz είναι ο Ozzy ή ο Rhandy? Σε μία ταινία καλλιτέχνης είναι ο ηθοποιός ή ο σεναριογράφος?

 

θα σε ενοχλουσε αν ελεγα και οι 2?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απόψεις είναι αυτές. Δεν διαφωνώ σε αυτά που λες απλά έχω διαμορφώσει τους δικούς μου λόγους να θεωρώ κάποιον καλλιτέχνη.

LA ROJΑ ARMADA

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλός δημιουργός αλλά απέχει πολύ από το να θεωρείτε καλλιτέχνης.

 

επειδη τον εχω γνωρισει τον ανθρωπο και ο ιδιος ΓΕΛΑΕΙ με τη λεξη "καλλιτέχνης" (και οσους ισχυριζονται οτι ειναι),και καλα κανει ο ανθρωπος .

 

ο Αγγελακας ειναι....Αγγελακας ...δηλ....Αγγελακας .. ;Dκαι παρολο που μουσικα δεν με αγγιζει ιδιαιτερα (δεν με ξετρελλαινει γενικα το ελληνικο "ροκ"),ειναι τιμιος,καθαρος,ωραιος μαγκας και εκπληκτικος ΣΤΙΧΟΥΡΓΟΣ.

 

προσωπικα τον θεωρω ποιητη.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ παιδιά πιστεύω πώς αρνούμενοι την ιστορία με τίς πατάτες απλά διασφάλιζαν την υστεροφημία τους, έξυπνα πράττοντας. Αν είχαν δεχτεί, θα έτρωγαν ΠΟΛΛΗ τρυπάτη πατάτατα στο κεφάλι κάθε φορά που θα εμφανιζόταν στη συνέχεια... :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου