Προς το περιεχόμενο

Πως ρυθμιζω το μπρατσο και το intonation σε ακουστικη κιθαρα???


Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πως ρυθμιζω το μπρατσο και το intonation σε ακουστικη κιθαρα???

 

Ειχα διαβασει το θρεντ του  SuperFunk  αλλα δεν καταλαβα και πολλα..Μηπως εχει κανεις την καλοσυνη να μου εξηγησει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο θα ηταν εαν πεστευεις οτι δεν μπορεις να σεταρεις σωστα την κιθαρα σου.να την πας σε εναν επαγγελματια,ειδικα για την ρυθμιση του truss rod η οποια ειναι σχετικα ντελικατη δουλεια.

EXPECT THE UNEXPECTED...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλο θα ηταν εαν πεστευεις οτι δεν μπορεις να σεταρεις σωστα την κιθαρα σου.να την πας σε εναν επαγγελματια,ειδικα για την ρυθμιση του truss rod η οποια ειναι σχετικα ντελικατη δουλεια.

Εγώ παρότι στην πρώτη μου προσπάθεια έσπασα το νάτ,θα έλεγα να μην αποθαρρύνουμε τους φίλους μας να ψαχτούν,αλλιώς  κανείς δε θα μάθει ποτέ τπτ...και βέβαια πάντα παίζει και η αξία του οργάνου που θα πειραματιστούμε..τώρα αγαπητε αναφορικά με το σετάπ του σούπερφανκ,τι ακριβώς δεν κατάλαβες να το συζητήσουμε ? Είναι αρκούντως κατατοπιστικό,αλλά εαν μπορούμε,και βέβαια να βοηθήσουμε.

Μα καθόλου δεν αγαπάς τους ανθρώπους ????

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου