Προς το περιεχόμενο

I think I am in love...


Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντήσεις 127
  • Πρώτη
  • Τελευταία

Περισσότερες συμμετοχές

Περισσότερες συμμετοχές

Εικόνες

  • Moderator

Να σχολιάσει ....τα ποια?  ;D

Εντάξει, ξέρει να παίζει, είναι αφοσιωμένη σε αυτό που κάνει, και είναι και κοπελίτσα, δηλαδή προσφέρει "φρεσκάδα" επι σκηνής.

Γιατί να μην παίξει με τον Beck?

 

στο πρωσοπικο της website(εχει βαλει και λινκ ο φιλος) φαινεται πολυ πιο ωραια,εχει και ματαρες,αν ισιωσει και το μαλλι θα ειναι πιο HOT.ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΕΤΑΜΑ  ;D ;D ;D

 

nexarulhu, πως είπες ότι το θέλεις το μαλλί? (Ελεος  ::))

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Tal είναι στα 24 της, καλύτερη μουσικός και καλύτερη επαγγελματίας από το 99.9% των μελών του noiz.

 

Είναι δεδομένο ότι ο σεξισμός σε μια κοινωνία πάει χέρι χέρι με την πολιτισμική καθυστέρηση που την διακρίνει, θέλω να ελπίζω πάντως ότι εδώ στο noiz (προσπαθούμε να) είμαστε κάπως διαφορετικοί.

Model-o-phobia: something like homophobia, but much more amusing

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Tal είναι στα 24 της, καλύτερη μουσικός και καλύτερη επαγγελματίας από το 99.9% των μελών του noiz.

 

Είναι δεδομένο ότι ο σεξισμός σε μια κοινωνία πάει χέρι χέρι με την πολιτισμική καθυστέρηση που την διακρίνει, θέλω να ελπίζω πάντως ότι εδώ στο noiz (προσπαθούμε να) είμαστε κάπως διαφορετικοί.

 

είσαι Aνώτερος Ανθρωπος από το 99.99999% των μελών του noiz

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν ξέρω αν προσέξατε στο δεύτερο βίντεο τι θεάρεστο έργο επιτελεί η πάνω καμπύλη του σώματος του μπάσου...

 

Οχι σαν εμάς που ακουμπάμε εκεί τις τριχωτές μας μπάκες.

 

Είναι δεδομένο ότι ο σεξισμός σε μια κοινωνία πάει χέρι χέρι με την πολιτισμική καθυστέρηση που την διακρίνει, θέλω να ελπίζω πάντως ότι εδώ στο noiz (προσπαθούμε να) είμαστε κάπως διαφορετικοί.

 

Παρασκευή είναι, όλο και κάποιο θέμα θα εκτροχιαζόταν πρός τα εκεί...

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H Tal είναι στα 24 της, καλύτερη μουσικός και καλύτερη επαγγελματίας από το 99.9% των μελών του noiz.

 

Είναι δεδομένο ότι ο σεξισμός σε μια κοινωνία πάει χέρι χέρι με την πολιτισμική καθυστέρηση που την διακρίνει, θέλω να ελπίζω πάντως ότι εδώ στο noiz (προσπαθούμε να) είμαστε κάπως διαφορετικοί.

 

Συμφωνώ αλλά πόσοι από εμάς είναι επαγγελματίες τέτοιου επιπέδου? Μάλλον κανένας (χωρίς παρεξήγηση) οπότε ίσως είναι αυτονόητο ότι δεν τίθεται θέμα σύγκρισης ικανοτήτων...

Για τον σεξισμό της κοινωνίας μας, η επιλογή του να παίζει αυτη η μπασσιστρια μαζί με τον Jeff βαραίνει την αγγλική και αμερικάνικη κοινωνία, οποτε η επιλογή και μόνο λέει πολλά (εννοώ δηλαδή πως λίγη σημασία εχει το πως αντιδράμε εμείς στην θέα της γλυκούλας -επαγγελματια- μπασιστριας, σε σχέση με το ότι αυτη επιλέχθεηκε αναμεσα σε πλήθος άλλων επαγγελματιων με αντίστοιχες η ανώτερες ικανότητες)

 

Τα είπα λιγο περίργα τωρα που τα ξαναδιαβάζω... ελπίζω να βγαζουν νόημα..

 

Όσον αφορά την εμφάνιση (να το ρίξουμε και λίγο στο αστείο)

Ντάξει ρε παιδιά σιγά...  :P

Γλυκούλα είναι, αλλά όχι και καμιά τρέλα...

 

Ενώ αυτη.. ?  ;D

I got some, if you need it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderator

H Tal είναι στα 24 της, καλύτερη μουσικός και καλύτερη επαγγελματίας από το 99.9% των μελών του noiz.

 

Είναι δεδομένο ότι ο σεξισμός σε μια κοινωνία πάει χέρι χέρι με την πολιτισμική καθυστέρηση που την διακρίνει, θέλω να ελπίζω πάντως ότι εδώ στο noiz (προσπαθούμε να) είμαστε κάπως διαφορετικοί.

 

Συμφωνώ. Δεν χρειάζεται όμως να φτάσουμε στο άλλο άκρο και να υποκρινόμαστε ότι η εξωτερική εμφάνιση ή/και το φύλλο δεν παίζει ρόλο σε κάθε πτυχή της ζωής.  :)

Επίσης, δεν είναι σεξισμός να διαπιστώσεις (και να το πεις) ότι μια κοπέλα είναι όμορφη. Ευγένεια και κοινή λογική είναι. :)

 

Αν δεν ήταν κοπελιά η συγκεκριμένη, καλή - ξεκαλή δεν θα την συζητούσαμε.  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν χρειάζεται όμως να φτάσουμε στο άλλο άκρο και να υποκρινόμαστε ότι η εξωτερική εμφάνιση ή/και το φύλλο δεν παίζει ρόλο σε κάθε πτυχή της ζωής.  :)

 

 

Πες τα !  ;D

 

Είναι λεπτο το συγκεκριμένο θέμα, οπότε οι υπερβολές πάνω σε αυτο είναι εύκολες

I got some, if you need it...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να πω κάτι τις ακόμα, αν και ξέρω πως δε θα με πάρετε στα σοβαρά.

Εμένα μου φαίνεται απαράδεκτο, το μόνο που έχει να σχολιαστεί σε μια επαγγελματία σαν αυτή είναι ότι είναι κοπέλα.

Δηλαδή έλεος.

 

Αν ήταν ένας 24 χρονος επίσης γαμάτος μπασίστας γιατί η κοπέλα παίζει κ με το παραπάνω, θα σχολιαζόταν

α) μπράβο του

β) μαλακίες παίζει ο κουλός

γ) αδιαφορία.

 

Και για να αντιληφθείτε γιατί είναι προσβλητικό, είναι πολύ απλά όχι για το αν είναι όμορφη/ άσχημη ή κάτι τέτοιο, είναι διότι υπάρχει πλήρης αδιαφορία για το αν παίζει ή όχι και το μόνο που μας νοιάζει είναι αν είναι κοπέλα.

 

Κάτα τ' άλλα θα σας ενημερώσω για την πορεία του βιογραφικού μου στους RHCP λίαν συντόμως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου