Προς το περιεχόμενο

Agop kai Mehmet!


mapex!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

εως σαν λατρης τν χειροποιτων πιατινιων αναρωτιεμε ποσο κανουν στην τουρκια τα instambul traditional και απο της δυο εταιριες μηπως μπορειτε να βοηθησεται ?? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με ένα ευρό πρέπει να παίρνεις γύρω στα δέκα...  :P

 

ρίξε μια ματιά και σ αυτό το θέμα http://www.noiz.gr/index.php?topic=171063.0

 

πέρα απ την πλάκα, ότι τιμή και να σου πούμε το θέμα είναι πόσα θα δώσεις εσύ όταν αγοράσεις.

Εγώ θα ξαναπώ την ιστορία μου, το 2005 με 170ευρώ αγόρασα {από κανονικό μουσικό κατάστημα, χωρίς πολλά παζάρια}

20" ride

8" splash

16 crash

της Istanbul Agop Sultan. Και μου δωσαν και θήκη δώρο!

 

τα πιατίνια είναι μια χαρά, μου άρεσαν πολύ, τα χω χρησιμοποιήσει και σε λάηβ, σε πρόβες, στο σπίτι... είμαι απόλυτα ευχαριστημένος και νίωθω υπέροχα που είχα αυτή την ευκαιρία.

Αυτή την ιστοριά θα συνεχίζω να τη λέω μέχρι να τη βαρεθεί το φόρουμ ή να ξαναπάω στην Πόλη και να φέρω ακόμα πιο καλά πιατίνια σε ακόμα καλύτερη τιμή!

 

>> ασχετο: που πήγαν τα συναφή θέματα που υπήρχαν στον πάτο της κάθε σελίδας; μόνο εγώ δεν τα βλέπω;

φβ/snoozeloop

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομενου οτι το νομισμα της Τουρκιας εχει ΚΑΤΑΡΕΥΣΗ (εχει χασει τον τελευταιο χρονο περιπου 30% ) θα πρεπει να εχουν πεσει πολυ οι τιμες.

 

Ομως δυστυχως αν ΔΕΝ εισαι Τουρκος και σε καταλαβουν για τουριστα θα σε σκισουν ζητωντας σου ευρω (οποτε καλυτερα να πας με καποιο φιλο σου Τουρκο),βεβαια και παλι φθηνα θα ειναι.

 

Παντως αν πας παρε καλυτερα BOSPORUS,ειναι καλυτερα και φθηνοτερα (θα βρεις το μαγαζι τους χαμηλα στην ISTIKLAL.

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επειδη παιζω ροκ μ βολευουνε τα agop π τα εχω ακουση πολλες φορες αλλα θα μπορω ν παρω ενα σετακι sultan η traditional μ 350 ευρω?

 

p.s εχω τουρκο φιλο π θα τα αγορασει αρα ι τιμη θα ειναι μ τουρκικο νομιζμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ε,αφου εχεις Τουρκο φιλο ,πες του να ρωτησει και σου λεει...εμεις ειναι λιγο δυσκολο να μυρισουμε τα νυχια μας ωστε να μαθουμε τις τρεχουσες τιμες πιατινιων στην Istanbul ;D

www.soundcloud.com/superfunk12

https://superfunk12.wordpress.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα αργότερα...

Μόλις γύρισα από Κωνσταντινούπολη. Αγόρασα set Istanbul Agop Sultan (14" hats, 16" Crash and 20" Ride) συν ένα Trash Hit traditional 12'' 350 ευρώ από το μαγαζί Kivilcim στην Galipede Caddesi, πολύ κοντά στην Istiklal. Tα πήρα σαν χειραποσκευή στο αεροπλάνο στη μαλακή θήκη που μου έδωσαν δώρο, τα έβαλα στο ντουλαπάκι και δεν είχα κανένα πρόβλημα στη μεταφορά. Δεν πλήρωσα ούτε φόρο ούτε τίποτα. Για την ακρίβεια, δεν ασχολήθηκε κανείς στο αεροδρόμιο μ' αυτά. Και τα Istanbul Mehmet είναι περίπου στις ίδιες τιμές, οπότε όποιος πάει ας μη χάσει την ευκαιρία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις γύρισα από Κωνσταντινούπολη. Αγόρασα set Istanbul Agop Sultan (14" hats, 16" Crash and 20" Ride) συν ένα Trash Hit traditional 12'' 350 ευρώ από το μαγαζί Kivilcim στην Galipede Caddesi, πολύ κοντά στην Istiklal. Tα πήρα σαν χειραποσκευή στο αεροπλάνο στη μαλακή θήκη που μου έδωσαν δώρο, τα έβαλα στο ντουλαπάκι και δεν είχα κανένα πρόβλημα στη μεταφορά. Δεν πλήρωσα ούτε φόρο ούτε τίποτα. Για την ακρίβεια, δεν ασχολήθηκε κανείς στο αεροδρόμιο μ' αυτά. Και τα Istanbul Mehmet είναι περίπου στις ίδιες τιμές, οπότε όποιος πάει ας μη χάσει την ευκαιρία.

 

Αρχοντας !

Ευχαριστουμε για το update  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργήστε λογαριασμό

Γραφτείτε στην παρέα μας. Είναι εύκολο!

Δημιουργία λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Σύνδεση
×
×
  • Δημοσιεύστε κάτι...

Τα cookies

Τοποθετήθηκαν cookies στην συσκευή σας για να είναι πιο εύκολη η περιήγηση στην σελίδα. Μπορείτε να τα ρυθμίσετε, διαφορετικά θεωρούμε πως είναι OK να συνεχίσετε. Πολιτική απορρήτου